Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van különbség az olcsóbb és a...

Van különbség az olcsóbb és a drágább ablaktörlőlapátok között? Most vettem tescoban tescosat, ami 1200 ft helyett 550 volt akciósan, egy másik márka pedig 2340 ft volt.

Figyelt kérdés
Direkt nem akartam rá többet költeni, mert úgy vagyok vele évente úgyis cserélni kell (télen szétfagy, nyáron a nap teszi tönkre, így egy év után csökken a törlő képessége). Ha a 2340 ft-osat veszem, már 5000 ft-nál járok, mert 2 db kell. Ígx, hogy az olcsóbb is akciós volt, megúsztam durván egy ezresből. Felszereltem szépen törölnek. Kérdés, hogy szerintetek megérte volna a drágább és akár több évet is kibírt volna, vagy csak felesleges pénz,kidobás lett volna?
2018. okt. 13. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Én évente 2-3 garnitúrát elhasználok, próbálok középkategóriásat venni. Van különbség, láttam már olyan olcsó lapátot ami az első esőnél feladta :D
2018. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kellene olyan sűrűn cserélni, az enyémet 10 éves korában cseréltem és most már megint 4 éves és jó.
2018. okt. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri a drágább. Amúgy csak zárójelben írom, hogy nekem az egyik autón 5 éve ugyanazok az ablaktörlők vannak, évi 15 ezer km-t vezetek, az autó nem fér be a garázsba. Mondjuk nem töröl olyan jól, de még nem cserélem le. Amúgy márkaszervízben vettem, 10+ ezer forintért :D
2018. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elől bosch aerotwin van, 2 évente cserélem,mert utána már inkább maszatol
2018. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szèpen töröl akkor megèrte. Kèrdès hogy meddig lesz jò, nàlam a 10 ezres màrkaszervizes 1.5-2 èvig eltart. Egyszer volt olcsò ami pàr hònap alatt tönkrement, az pènzkidobàs volt.
2018. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!