Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Citroën...

Mi a véleményetek a Citroën DS4-ről?

Figyelt kérdés
Legfőképp azok véleménye érdekelne akiknek a tulajdonában van 2-4 éve max 5 éves autó. A "csakfranciaautotne" kíméljenek, vagyis ha alátámasztod konkrét hibákkal, hogy miért ne, akkor megköszönöm! :)

2018. okt. 15. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Citroen? Akkor szar. Túl vannak bonyolítva, drága hozzá az alkatrész, és mivel szerelni is nehéz, a munkadíj is drága pl egy Suzukihoz képest.
2018. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A Citroën a DS4-est modellfrissítése után már DS 4 néven, a Citroën elhagyásával kínálja, szval igazából nem is Citroen :) Német/francia oldalakon tudok csak olvasni tulajdonosoktól véleményeket, akik mind nagyon dicsérik, ezért kicsit gyanús:)itthoni honlapokon csak tesztek vannak..ezért érdekelne egy
2018. okt. 15. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem Citroen? Én úgy tudtam, hogy a DS a Citroen "prémium" márkája és a Citroen tulajdonában van.

De akkor lehet rosszul tudtam...

Gondolom konkrét tapasztalatokra vagy kíváncsi. Na olyan sajnos nekem sincs. Autó vásárláskor nálam is szóba jött. Van a környékünkön egy ilyen autó és tulajdonképpen külsőre tetszett is. De azon kívül hogy neten nézegettem, közelebb nem kerültem hozzá. Az ára elriasztott.

2018. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"csakfranciaautotne"

Nekem volt franciám. Citroenem. Kalap sz@r. A márkaszervizei? Gyomorgörcs. A citroen és a minőség szavak nem szerepehetnek együtt egy mondatban. Szerintem egy könyvtárban sem.

Most ott tartok, hogy europaiautotne. Japan van. Megy. Semmi gyomorgörcs. Csak kötelező szervizek. Hasam fogom a röhögéstől,az ADAC meghibásodási statisztikák olvasásakor.

2018. okt. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!