Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van akinek van olyan VW GOLF...

Van akinek van olyan VW GOLF 4 1.4 16V minden tuning nélkül és megy vagy ment 170-et a névleges sebességét? Vagy mi volt a max ha próbálta?

Figyelt kérdés

2018. okt. 15. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Lejtőn 220at is megy.😄
2018. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A hátszél fontosabb. Például 50km/h-s szélnél közel ennyivel meg tud emelkedni egy autó végsebessége is (persze, csak ha az áttételezés is engedi ezt).

100% hogy tudja a gyári megadott értéket. Ha el is gyengült volna időközben a motor, elég (mint ahogy írtam is) csak egy kis hátszél és simán eléri azt.

2018. okt. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
Ezek a golfok gyarilag sem tudtak soha a 170-et max óra szerint ....de ekkora temponal meg már akkorat csal hogy az óra szerinti 170 gps szerint max 150
2018. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 veterán vas ***** válasza:
"...névleges sebesség..." ;)
2018. okt. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen golfom. 175km/h-t csikartam ki belőle de viszont úgy, motor cserés volt és egy 50.000km-es 5-ös golfból szereztem bele motort. Katalizátor benne volt a többi meg csak cső és 4-2-1 es leömlővel gyorsulásra nem volt rossz de nem kellene többet semmit nem tudol vele kezdeni csak boltba eljárni előzni életveszély vele. Most egy tdi van na az nem gondolkodik ès fele annyit eszik.
dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!