Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW tulajok! Sok féle vélemény...

BMW tulajok! Sok féle véleményt hallottam róluk valaki tud véleményt mondani?

Figyelt kérdés
Szóval autóvásárlás előtt álok és szemezgettem használt BMW autókkal, inkább a 3-as meg az 5-ös sorozatból. 2006-2010 közöttiek egész tűrhető árban vannak. Az ár nem is számítana ha tudnám hogy mennyire megbízható autók. Sokat hallottam róluk hogy többet töltenek szervízbe és emiatt sokan tovább passzolják. 2000-es motorral szerelteket venném mindenképp hisz nem szeretném az autó árát havonta benzinre költeni. TULAJOK véleménye jó lene, akik tudnak rendes véleményt mondani hogy milyet vett, mikor, meddig volt meg,szervíz igény eladás oka szóval minden meghallgatok róluk. Akik életükben nem vezettek még ilyet vagy nem volt csak ezt meg azt mondta róla valaki az inkább ne is írjon. Rendes véleményt várok. Előre is köszönöm!
2018. okt. 15. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

X3

Csak a kötelező meg kopó alkatrėszek, de ezt nem kėrdezted. 3, 5 azt passzolom.

2018. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Habár anyumé, de rendszerint vezetem.

Nekünk egy 2012-es BMW 220d van, nevén is látszik, hogy 2000-es dízel motor. Habár mi újonnan vettük, azóta egyszer felvillant az olajnyomás, a pontos hiba okát nem tudom, de olajfolyás volt, amit tömítéssel orvosoltak. Azóta semmi baja, húz rendesen, erős autó. Nekem VW Polo-m van, de nyilván ezt jobban szeretem vezetni, mert irtó jól gyorsul, nem remeg az autó nagyonb sebességnél, automata váltó miatt pedig könnyebb a vezetés, habár vannak még vetélytársai az autópiacon. Kötelező szerviz, tehát olaj, pollen, levegő és olajfilter mindig cserélve van 10.000 km-ként. Amire figyelj, hogy ránézésre műszakilag rendben legyen, illetve ne follyon az olaj, ne füstöljön, továbbá az alapjáratot is csekkold.

2018. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont a tulajok nem fognak neked rendes vàlaszt adni.

Mert aki ilyen németből behozott vackot vett, az szégyelli elmondani az igazat.

Nekem is volt több ismerősnek ilyen aztán egy jó ideig egyebet se hallott tőle az ember hogy fúú de jó.

Most ezért van műhelybe , most azt kell megcsinàltatni rajta. De azt hogy mindíg szar volt azt csak utàna vallotta be amikor megszabadult tőle.

2018. okt. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

népítélet.hu

Sokkal több, és talán hasznosabb infót találsz (bár csak fenntartással fogadd, próbálj "átlagolni")

2018. okt. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!