Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az az autód, amelyiket...

Melyik az az autód, amelyiket visszasirod, és miért?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy Peugeot 205 1.6 Gti. Nagyon szépen meg volt csinálva, sötét metál kék szín, szép alu felniken 205/45 Pirelli papucsok, Remus kipufogó és brutál hifi.

Ilyen, csak a felni volt más:

[link]

2018. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
BMW E30. Gyárilag nem Evo változat volt, de sikerült rá szereznem arról való karosszériaelemeket, így kívülről eszméletlen jól nézett ki, és jól is ment lévén a 325i szívének. (Most egy 2012-es 118i-m van, hát ez érzésre már a régi közelébe sem ér, kormánya indirekt, nyúlik az egész autó, az automata váltó miatt is sokkal kevésbé élvezetes vezetni.)
2018. okt. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első autómat egy 92-es vw jetta mk gli 1.9-es 131 lovas pdtdi motorral teljes amerikai
2018. okt. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Audi A4 B6 1.9 PDTDI, volt előtte és utána is sokkal jobb autóm, de az annyira hálás gép volt, hogy eszméletlen. Már bánom hogy nem tartottam meg csak úgy 3-ik autónak, szerintem akkor is azzal járnék mindenfele.

Volt nekem is E30-as 325i-m, rengeteg futómű tuning, fék, stb. Hirtelen felindulásból eladtam, mert akkor már roosszul voltam a sok problémájától, de mostmár sokkal értékesebb autó, és azóta se vezettem olyan gokartszerű autót, mint az volt.

2018. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

Egy tűzpiros 1962-es fecskefarkas Skoda Octavia.

Magamnak építettem, rengeteg pótalkatrészt beszereztem hozzá, hosszú távra szerettem volna.

Jött egy lakásvásárlás, és kellett a pénz.

2018. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!