Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bugatti Veyron vagy Chiron...

Bugatti Veyron vagy Chiron Magyarországon?

Figyelt kérdés
Látott már itthon valaki a fent említett autók közül valamelyiket? (Magyar rendszámmal) Nagyon tetszik az a két autó, és nagyon szeretnék élőben megnézni egyet. Nyilván ezért nem fogok külföldre utazni. Esetleg Budapest környékén fel lehet lelni egyet?

2018. okt. 23. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Veyron állítólag van egy, de mindenkinek csak a haverja látta, szóval nem biztos. Chiron viszont tuti nincs. Külföldön sincs sok esélyed Bugattit látni, mert egyszerűen nem használják őket.
2018. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Ausztriában, Szlovákiában és Lengyelországban láttam már Veyront.
2018. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Veyront láttam BP-n pár éve de nem magyar rendszámos volt.
2018. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Aki vakítani akar, az kapcsolatba lép az luxusautók bérbe adására szakosodott cégek egyikével és pár napra-hétre kikölcsönöz egy ilyen csodát. Emiatt az utakon látható szupersport autók általában német, vagy francia rendszámosak.
2018. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:
Amts szerintem a legesélyesebb ha látni akarsz ilyet talán ott állítanak majd ki. Kisebb rendezvényeken nem nagyon van. Egyszer láttam még kövesden tour de race-en a nimrod tulaja lehozott két tuningolt laferrarit,de bugattit még nem nagyon láttam az országban rendezvényeken sem.
2018. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor térjünk át másra.. Budapesten hol lehet a legdrágább autókat látni?
2018. okt. 23. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik hotel előtt, a nevét nem tudom, ott szoktak lenni Rolls-ok és Bentley-k is.
2018. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7%
Bugattit talán még Dubaiban sem tudsz bérelni, szóval akit Bugattival látsz furikázni, az 95%, hogy a sajátja.
2018. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!