Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb választás?...

Melyik a jobb választás? Renault Megane 2, Cag Chevrolet Lacetti? Mindkettő 2004-es, benzines.

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 23:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Cag=Vagy
2018. okt. 25. 00:10
 2/7 anonim válasza:
Chevrolet szerintem. Egyszer volt Renault autóm , hát többet volt szervizben mint nálam. Soha többet :)
2018. okt. 25. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem számít a csomagtartó mérete, akkor a Daewoo.
2018. okt. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
8%
A lacettitő retkebb semmire való ipari hulladék autóval még nem volt dolgom.......minden képzeletet alul múl!
2018. okt. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na akkor szépen vagyunk.
2018. okt. 25. 09:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is eközött a két autó között vaciláltam míg végül a megane 2 mellett döntöttem. Családban chevrolet aveok voltak, egyikkel se volt komoly baj viszont eléggé fapadosak. A lacetti is az. Egyébként a Lacetti jobban gyorsul kicsivel, viszont cserébe többet is fogyaszt. A megane biztonságosabb, úttartása jobb, jobb belőle a kilátás , számomra jobban érezhető, könnyen kezelhető autó, magasabb felszeteltséggel. A lacettikbe gyakran meghibásodó alkatrész az egr szelep, meganeba főleg a gyújtótrafók, csomagtartó zár, ablakemelő, ízzó, felső holtponti jeladó, vezérlésmódosító kerék (1.6 ba van 1.4-es be ilyen szerencsére nincs. ) Ízzót cserélni nem egyszerű benne, de alapjába véve ár/érték aránya jó. A lacetti megbízhatóbb, de a megane 2 egy jobb autó. Nekem 3 éve van meg, eddig cserben nem hagyott. A gyári trafókat kicseréltem normálisra, azzal azóta nincs baj. KÉtszer elromlott az ablakemelő, meg ízzók égtek ki többször a kelleténél + a csomagtartó zár kábele eltört tehát a tipus hibák kijöttek de nem nagy dolog. Alkatrész van hozzá dögivel. Olcsó a fenntartása egy VW vagy AUDI, BMW hez képpest...
2018. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lacsiban még csak életemben sem ültem, de Megane 2-es kényelmes az biztos, ja alkatrész még van, ameddig a másikhoz nem biztos.

A Renault abból a szempontból utálatos, hogy izzócseréhez még az aksit is ki kell venni, meg a gyújtótrafó is bekrepálhat időközönként. Én egy 1.6-os, 120-ló körülit hajtottam, és a menettulajdonságokkal sem volt baj, tehát nem lomha. Olyan 8-9 körül van az átlagfogyasztás.

2020. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!