Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F-en az első...

Opel Astra F-en az első kereken fékbetét és féktárcsa csere, valamint szelepfedél tömítés csere, mekkora összegre számíthatok amit az autószerelő el fog kérni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 27. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Több mukit keress fel előtte . Amennyiben férfi vagy ha megoldható cseréljétek ki saját beszerzéssel pl netről a fék cuccait .Fedelet hagynám a szakira .
2018. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondoltam, hogy a tárcsákat és a betéteket magamtól szerzem be pl. netről, és rábízom az autószerelő, hogy ő tegye be őket, csak nem tudom milyen márkák a jók a fékalkatrészekből.
2018. okt. 27. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Astradon lehet 3 féle féktárcsa, tömör 236-os, hűtött 236-os és hűtött 256-os átmérőjű. Csak szólok, nehogy elcseszd a szerelőd munkaidejét, mielőtt beállítasz hozzá a vásárolt fékalkatrészekkel.

Amit a mi szerelőink szeretnek, mert megbízhatóak (nem feltétlenül prémium): Remsa/Roadhouse, Delphi, TRW, Textar, Ate (drága)

2018. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!