Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budáról Kispestre egy hónapban...

Budáról Kispestre egy hónapban szinte minden hétköznap mennyi benzinköltség lehet egy hónapban?

Figyelt kérdés

Tudunk végezni egy durva számítást?

Paraméterek lazák sajnos. Indulás Buda (nem tudom közelebbről) érkezés Kispest külsőbb része, kocsi mezei város kocsi nem tudom közelebbről de tán egy tízéves Suzuki, mindez havi 16 de inkább 18 x oda vissza és persze a reggeli délutáni csúcsban.


Mennyi benzinköltség ez /hó csak durván?


2018. okt. 27. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát nagyon nem mindegy, hogy mondjuk Óbudáról vagy Kelenföldről.

De nézzük mondjuk a Moszkva térről.

Onnan 15 km és számolhatsz mondjuk 9-10 literes fogyasztással.


2 * 17 * 15 km = 510 km

-> 510 km * 9,5 l / 100 km = 48,45 liter

Jelenleg kb. 390 Ft egy liter benzin: 48,45 * 390 = 18895 Ft


Tehát egy 20-asból valószínűleg kijössz.

2018. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megmondom miért kérdem. Dolgozik nálunk egy csóka, heti 4 napot jön de néha heti 5-öt. Keres kemény 80.000-et (nem elírás részidős és minimálbéres vagyis még a 90-es minbért se kapja meg).

És kocsival jár naponta. Én meg nem értem. Nettó 80-at kap. Hogy éri meg a város másik végéről havi több tízezerért kocsikázni?

És akkor mennyije marad/hó? 60E a kezébe? És azért jár be heti 4X a havi 60-ért?

valami nem kerek.

2018. okt. 27. 17:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is onnan jár, ahonnan állítja.


Volt egy kollégám, aki azzal trükközött, hogy a város másik végén volt bejelentve, valójában meg a cégtől pár utcányira bérelt lakást. Így benzinpénzből összejött neki majdnem egy tízes havonta.

2018. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

"Volt egy kollégám, aki azzal trükközött, hogy a város másik végén volt bejelentve, valójában meg a cégtől pár utcányira bérelt lakást. Így benzinpénzből összejött neki majdnem egy tízes havonta.



Ennek csak akkor lenne értelme ha a cég állná a benzint. De mivel a cég 1 ft-ot se ad neki így miért hazudna?

senkit se érdekel honnan jár mert úgyis saját zsebből állja.

2018. okt. 27. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván ha értelmes ember lenne, akkor nem havi 80 ezret fizető munkája lenne. Aki meg nem értelmes, attól nem várható logikus gondolkozás ;)
2018. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kap a cégtől semmit, akkor én sem értem, hogy ez hogy éri meg neki, vagy hogy egyáltalán hogy él meg ennyi pénzből.

Esetleg kérdezd meg tőle.

2018. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!