Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új kocsit vennék, benzin / dízel?

Új kocsit vennék, benzin / dízel?

Figyelt kérdés
Minit szeretnék, nem hiszem, hogy az átlagnál többet mennék, de mivel újként venném, nem tudom melyik éri meg jobban

2018. okt. 28. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Benzin
2018. okt. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Diesel nem kerdes.
2018. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Szerintem gázosat. Remélem így könnyebb lett neked.
2018. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor már legyen inkább elektromos :)
2018. okt. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minivel gondolom nem rendszeresen hosszú távon autópályán fogsz ingázni...

Én idén új dízelt vettem, mert pont erre használom. Városba rövid távokra vagy benzinest, vagy hibridet vennék.

Szóval attól függ, mire kell.

2018. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha új akkor elektromos.
2018. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Ha új akkor elektromos."


És ha van rá 10+ milliód - ezt is tegyük hozzá! ...és főleg városban, agglomerizációban autózol. Arra tök jó az elektromos hajtás.

2018. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

Diesel vagy hybrid ha csak városba használod.


Benzinest biztos hogy nem.

120 lóerős benzinesek esznek 8 litert, miközben egy 300 lóerős dízeles elhasít mellettük szintén 8 literes fogyasztással. Új kocsinál meg szerintem az meg nem érdekes hogy 200 ezer km múlva drága turbót meg lendkereket kell cserélni, addig eladod...

2018. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Új kocsinál meg szerintem az meg nem érdekes hogy 200 ezer km múlva drága turbót meg lendkereket kell cserélni, addig eladod..."


Már aki... Nálam ennyi kb 7-8 év alatt jön össze. Ha csak nem lesz valami nagy gebasz az autóval, biztos, hogy nem adom el 7 évesen. Azért ruháztam be új autóra, mert hosszú távra tervezek vele. Turbó az előző autómon ennél bőven nagyobb futásnál is teljesen egészséges volt. Lendkerék pedig tulajdonképpen kopóeszköz. Ha valakinek van 4-5-6-7 milliója új autóra, akkor 7-8 év múlva sem vágja a földhöz egy 200.000Ft-os lendkerékcsere. Legalábbis én saját példámon így gondolom...

2018. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mert a benzinesben nincs turbo meg kettos tomegu ?? Hol eltek ?

Ha raadasul meg az 1.6 turbo prince motor kerul bele meg mindig akkor oruljon ha kibirja a garis idoszakot.

Szoval maradj a dieselnel vagy mittudomen, vegulis 10ert van mar plug in hybrid szerintem az se lehet rossz. Ha meg megis, tokmindegy a divatra aldozni kell

2018. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!