Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utánfutó kérdések: Mennyire...

Utánfutó kérdések: Mennyire káros a motorra? (használtautó vásárlásnál pl szabade venni horgosat? ) Kamion kontra utánfutó autópályán?

Figyelt kérdés

A kérdés első része érthető.



A második:


Ugye 80km/h a megengedett vontatási sebesség.

Kamionok gps szerint 90re állnak be.

Akkor mit csináljak? Még nincs futóm. De lehet vele tartani a GPS szerinti 100at? 90et?

Egyszerűen a lélek nem vinne rá, hogy szegény embert feltartsam, mert neki ez a munkája.


2018. okt. 29. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:

Azért kérdezem, hogx ezért nem büntetnek?

Vagy ez hogy van?


Valamint, ha nincs forgalomban a futóm, akkor azért mennyit kaphatok?

2018. okt. 29. 11:10
 2/5 anonim ***** válasza:

ugye viccelsz? használt autó vásárlásakor, még ha zsíros, vagy fényes is az utánfutó, akkor sem tudod, menyit vontattak vele. lehet hogy a százezer futott kilométerből csak kétezren vontattak, de azt duplán megpakolt utánfutóval(mint én is, amikor építkeztem)..


Ha az autópályán közlekedsz, majd úgyis észreveszed, hogy tol a kamionos, pedig csak negyven tonnával fut..de siet. Akkor vagy padlóig taposod, vagy elengeded, és jól bemutatsz neki, esetleg felírod a rendszámát, és jelented.


Persze ez attól függ, hogy hány lovas a vontatód. 60 Le kevéske..

2018. okt. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Vagyis?

Akkor hülyeség hogy ennyitöl kifekezik a motor?


Sx4 1.6 ddis vagy 1.5 az alany

2018. okt. 29. 12:15
 4/5 A kérdező kommentje:

Vagy én írtam le ioyen hülyén vagy te értetted félre.


A második résznek az a lényege, hogy én mehetek-3 többel mint 80 anélkül hogy megbüntetnek, vagy a futó kiszáll alólam oldalra?

Nem akarom feltartani, ez a helyzet. Az autó biztos hogy menne többel is, mivel a futó max súlya 500kg lesz kb(nem fér be az autóba amit vinni akarok)

2018. okt. 29. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:

2. Az egy agyament hülye!!!

Mi az hogy bemutatsz és felirod a rendszámát??

Egyébként 90-et te is tudsz menni vele, ha nem birja akkor elengeded és megvan oldva.

2018. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!