Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mezőgazdasági vállalkozónak...

Mezőgazdasági vállalkozónak milyen autók vannak, mely esetlegesen kedvezményes is lehet mert gazdasagom van?

Figyelt kérdés

Mint pl közalkalmazotti kedvezmény vagy hasonló nincs rá?


Valami olyasmi autóban gondolkodom amit tudok mindenre használni és nem strapálódik le.


Pl. Reggel elmegyek az obiba anyagért utánfutóval aztán telepkaolva megindulok földúton át a marhák felé, de ha üzleti útra megyek is eltudok menni vele.


Új autóra gondoltam

Ami kinéz valahogy, nem úgy, mint egy új Niva.


Hi Lux? Mondjuk az árát sokallom cseppet nagyob.


2018. okt. 30. 15:26
 1/6 A kérdező kommentje:
Pl használtból hiluxot néztem, mert arról tudom hogy baja nem lesz egy darabig
2018. okt. 30. 15:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért kéne kedvezményt adni mert vállalkozó vagy? Rezsidet ne fizessük ki? Gondolom nem megy rosszul a szekér se ha új autókat nézegetsz. Mire fel vársz kedvezményt?
2018. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első autómat 22 évesen vettem.

Köztisztviselői kedvezménnyel 14%ot kaptam.


Mondok egy kellemes adatot. 218 405 Ft-ot fizetek a munkások után, S ebből 180 500 a bruttó bére, kap kézhez 120 ezer Ft-ot nettóban. Inkább az állambácsit kellene szidni, nem szerencsétlen vállalkozót

2018. okt. 30. 19:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Várj, ne menj sehová! Elmorzsolok gyorsan egy könnycseppet érted.
2018. okt. 31. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kész vicc lett ez az oldal... 2008ban még voltak itt normális alakok is. Hova lettek a szabályok?
2018. okt. 31. 06:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Állambácsi szépen visszaoszt neked pályázatok, támogatások, adókedvezmények formájában, amúgy meg nem te vagy a szerencsétlen, hanem a melósod a 120 ezres fizetésével.
2018. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!