Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges-e magánszemélyként...

Lehetséges-e magánszemélyként közvetlenül autógumit vásárolni a Hankook magyar gyárából?

Figyelt kérdés

Van e a Hankooknak saját viszonteladó márkaboltja vagy konkrétan a gyárból tudnék e téligumit venni, ha elmegyek érte Budapestről? Elég ritka méretem van, mert régebbi at autó, és a legtöbb gumis nem tart vagy csak ugyanúgy fizikailag nem létező webshopokból rendelnének ők is, viszont én szeretném megnézni vásárlás előtt a dot számot még akkor is, ha sose használták és gyáriúj.

Szóval a Hankook gyár ad e el magánszemélynek akár kiskeráron?



2018. okt. 31. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Telefonon mit mondtak?
2018. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a gyár nem ad el. De minek válogatsz? Pláne ha ritka méretű kell. "Sose használták".. Jó ég, ne legyél paranoid!

Webshopos vásárlás esetén egyébként 14 napig szó nélkül visszaküldheted a motyeszt.

2018. okt. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
Még az sem biztos, hogy gyártják egyáltalán a méretedet az itthoni gyárban.
2018. okt. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézd meg.

2018. okt. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Mickbro ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 na, ezt köszi, elég hasznos link!


Amúgy a többieknek sry, nem írtam le a pontos méretet, 165/65 R14 szóval azért nem olyan durván ritka, csak mamár nemigazán gyártanak autót ekkora méretű gumival, akinek meg ekkora kell, ritkán vesz újat vagy egyáltalán nem, emiatt írtam, hogy nehéz a beszerzése.

2018. nov. 1. 00:33
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Ez nem egy ritka, drága méret!


Ami drága az pl. a 205/65/R15.

Webáruházban, olcsón 20 000 ft.

A 185/65 R15 ugyanarra a felnire 14 000 ft gumisnál.

2018. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a weben rendeltem, a kiválasztott gumistól megkérdeztem a gumik dot számát. 2 héttel azelőtt gyártották őket.
2018. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként időközben sikerült találnom egy nagyobb weboldalt, akiknek több "kirendeltsége" is van és pár nap múlva már megyek is átvenni a gumit jó 10-15%al olcsóbban, mint az átlagár :) úgyhogy sokat kell kutatni, de lehet kifogni szerencsés eseteket.
2018. nov. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!