Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy olyan szerelőt keresek,...

Egy olyan szerelőt keresek, aki ért a Rover 25 autókhoz, illetve aki tényleg megszereli, méptányos áron? Tippek, hogy mégis hol találok? (Miskolc, Mezőkövesd, Eger környékéről)

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 06:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Méltányos*(mielőtt valaki beleköt)
2018. nov. 2. 06:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Rover szerelő még 10 évvel ezelőtt is ritkaság volt (Újpesten ismertem utoljára egyet), szóval ne legyenek illúzióid.

Beviheted bármelyik szerelőhöz, semmi trükköt nem tudott a Rover, ami meglepetést okozhatna. A fő probléma inkább a különlegesebb alkatrészek beszerzésével lesz, mert ezekhez már Angliából sem nagyon hoznak be semmit, de ha van türelmed kivárni, ebay-ről bármit be tudsz rendelni.

(most nem a kopó-forgó alkatrészekre gondolok, mert azok elérhetőek).

2018. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az #1-es pontos választ adott.


azért a "méltányos ár"-ba belekötnék...ezért a szóért olvastam el a kiírást, mert ilyen nincs..mire fel legyen méltányos? a kereslet-kínálat határozza meg az árat..ez kereslet..


már az is siker, ha valaki elvállaja..

2018. nov. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Méltányos ár alatt azt értem, hogy nem az eredeti összeg 100xosát számolja fel.

És tényleg az írjon, aki tud is ajánlani valahol szerelőt. Már voltam 3 szerelőnél, akik nem épp értenek a Roverhez, nem viccből kérdeztem.

2018. nov. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!