Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus Mk1 1.8 TDCI-nél...

Ford Focus Mk1 1.8 TDCI-nél mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Évi 20-25 ezer kilométerre, szinte kizárólag autópályára és autóútra keresek magamnak olyan járművet, amelyben 4 felnőtt elfér.


Az első generációs Ford Focusról jókat hallottam, ezért a dízelmotorral szerelt verzióit kezdtem el keresni a használtautók között. 600 ezer forintot szánnék a vételárra, az átiratásra és a szervizelésére külön félretettem.


A kérdéseim a következők lennének:

- Mi a véleményetek erről a típusról?

- Mire figyeljek oda a vásárlásnál, hogy viszonylag problémamentes, jó állapotú példányt fogjak ki? Miket nézzek át különös figyelemmel?


Köszönöm a segítséget!



2018. nov. 4. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne legyen elrohadva. Egy kis felületi rozsda még nem a világ vége, de ne legyen rajta olyan korrózió, hogy átfér a lyukon az ujjad. Más ellensége tudomásom szerint nem nagyon van a Focus-nak.
2018. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért a dízel Fordoknál bármi előfordulhat. Tapasztalat... De itt egy kis olvasnivaló is :)


[link]

2018. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább 1.6TDCI-vel nézz ilyen autót. Bár a 600e ft szerintem kevés lesz egy ilyen autóhoz.
2018. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szolovjov ***** válasza:
TDCI-nél arra kell figyelni, hogy véletlenül se vedd meg. iszonyat szar motorok. Viszont az 1,6 benzines az nagyon megbízható.
2018. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!