Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Francia autó megéri?

Francia autó megéri?

Figyelt kérdés

Francia autót tervezek venni mert azt mondják motorikusan sokkal jobbak mint a németek.

Kérlek szépen titeket ne civakodjatok. Értelmes kommenteket akarok kapni.


Milyen autót javasoltok?



2018. nov. 4. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Először is az egyik legfontosabb dolog kimaradt. Mennyi lenne rá a kereted?
2018. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Én ismerek egy autószerelőt aki francia autókra specializálódott. Nagyon jól keres.
2018. nov. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak a kocsi nem csak motorból áll...
2018. nov. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De mégis milyen francia autót tervezel venni? :D
2018. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
A francia használt autó egy érdekes jószág. Kb. fele annyiba kerül egy azonos tudású ford/opel/toyota-hoz képpest viszont ennek a pénznek nagy részét ha nincs szerencséd később el fogod költeni egy-egy elektronikai vagy futómű vagy akármilyen apró idegesítő hibák sokaságára. Kényelmesek, szépek, jók. De elég hisztisek. Mondjuk ha kifogsz egy olyan autót aminek gondos gazdája volt és mindent időben cserélt, odafigyelt az autóra megelőzve a bajt akkor nevetve fogod nézni a többi embert aki 2x ennyiért vett másmilyen kocsit. Egyébként sok bennük a leamortizált darab, rengeteget bontanak. Olcsó hozzá szinte minden.
2018. nov. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Nekem az a tapasztalatom hogy pár neves kivétellel 90-es évek elejétől minden autóra igaz hogy "Motorikusan nagyon jó, csak az elektronika behülyül és régebbieknél a kaszni rohad". Van jelenleg a családba francia és német autó is. Motorikusan egyikkel se volt probléma, a többi részét meg mindkettőnek szervizelni kell időről időre. Mozgó alkatrészek tönkremennek, elektronika tényleg képes hülyeségeket produkálni. De alapjáraton ezek a régi sztereotípiák az én tapasztalataim szerint már nem állják meg a helyüket.
2018. nov. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát ha tutira akarsz menni, akkor Renault benzinesek között, vagy néhány jobbfajta HDI motoros Peugeot közül válassz. De én mégis a németautók felé terelnélek.
2018. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

" Kb. fele annyiba kerül egy azonos tudású ford/opel/toyota-hoz képpest "


Van pár modell amire ez nem igaz, pl második generációs vagy új Citroen C5. Itt már a használt piac is beárazta az autót.

2018. nov. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A benzines "rönó"-k elég jók motorikusan. A kényelem viszont csak rövid ideig élvezhető a francia autókban. Van a családban 4 fajta francia kocsi is, de mondegyikben ki akar törni a derekam már egy középtávú útnál is. Az elsőre kényelmesnek tűnő plüss ülések nagyon puhák, semmi tartásuk.
2018. nov. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ismerek aki bmw és vw szerelő és jobban keres mint a francia.
2018. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!