Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van már valakinek Renault...

Van már valakinek Renault Fluence-je? Mennyire van vele megelégedve? Vannak vele gondok?

Figyelt kérdés
Most szeretnénk venni új autót a családdal, olyan kéne ami megbízható, nincs vele gond. Elég nagy kocsi, és jó árban van. Szerintetek belevágjunk?
2010. jún. 25. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne!

Nekem is volt Renaultom és csak szívtam vele.

Családi autónak vegyetek vmi Japánt, pl Toyota vagy Németet, VW Sharan..

2010. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Flüansz-nak kell mondani, és inkább valami német-japán-koreai!
2010. jún. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:D Most francia kocsink van és nagyon meg vagyunk vele elégedve, ezért gondolkoztunk a renault-on.

Kezdek elbizonytalanodni.

Légyszi olyanok is írjanak akiknek ilyen kocsjuk van!

2010. jún. 26. 18:06
 4/7 anonim válasza:
Ismerősömék vettek ilyen autót, meg vannak vele elégedve. Viszont azt figyelembe kell venni, hogy fiatal típus, nem jöttek még elő a hibák amik esetleg a későbbiekben előjöhetnek. Ajánlom a totalcar.hu népítéletét, hátha van már fent ítélet.
2010. jún. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem gondolod ugye komolyan, hogy bárki is nagy tapasztalatokat tud mondani 5000 km-rel?
2010. júl. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

elsonek: kicsit unalmas mar ez a 'franciak szarok,japant vagy nemetet kell venni' baromsag.

1 toyotakat tizezresevel hivjak vissza,tenyleg jo kocsi lehet

2 a sharan az egyik legszarabbul sikerult vw, mi 109.000 km-nel most dobtuk ki a kocsit,automata valtohiba,7000eur a csere.es eddig is volt vele baj boven, pl a legkondi 60k utan nem is volt legkondi.addig birta.

3 ha valaki a volvot kerdezni azt sokan ajanlanak, de a renault-t nem.a fluance kb fele a renault-nissan-volvo egyuttmukodes eredmenye.ennek eredmenye hogy kozelebb van a volvohoz mint a renaulthoz, mar ami a minoseget illeti.a volvo meg koztudottan eleg megbizhato.

En vettem fluance-ot, de ahogy az 5. is irta(eleg nyaersen fogalmazva) ennyi km utan meg nem sok mindent lehet a kocsirol megallapitani

2010. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

11:35 vagyok megint

amit mondani tudok: kenyelmes,komfortos kocsi,fogyasztasa jonak mondhato(elozo focus varosban 10 korul, ez 8-8,5) foleg autopalyan.elektromos esoerzekelo es automata vilagitaskapcsolo jol uzemel, mindig akkor kezd mukodni amikor en is pont arra gondolok h be kellene kapcsolni.

nagy a csomagter,de amint azt tesztekben is olvashatod,valoban zavaro a zsanerok tul nagy merete.ennek ellenere sok cuccot befogad.radio jo, hangminoseg is kivalo.en semmikeppen nem ajanlom a beepitett navis verziot,jobb a fuggetlen navi.foleg h a TomTom nem a legjobb itthon.valto kicsit 'darabos' de ez lehet hogy azert mert meg valoban uj kocsi.

nem vagyok renault fun, de mindenkeppen megjegyeznem hogy az elmult 1-2 evben ezek a tipusok (renault,peugeot,kia,chevrolet) javulo tendenciat mutatnak fejlodnek, mig az eddig sztarolt kocsik (toyota,vw,mercedes) egyre tobbszor kapnak negativ kritikat.

2010. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!