Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » CHEWROLET Sparkba Pillangó-sze...

CHEWROLET Sparkba Pillangó-szelepet cserélte valaki?

Figyelt kérdés

CHEWROLET Spark gyártva 2007ben

érdekelne a Pillangó-szelep fontossága, ára ?

A szervizben lefutatott CHEWROLET Teszt utan javasolták a cserét, mondván, hogy a több mint 100 km es utakat a cseréig nem javasolják, de a városban addig is nyugodttan használható.



#Chevrolet #Spark #Pillangó-szelep
2018. nov. 5. 05:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Direkt írtad nagybetűvel, ROSSZUL a Chevrolet márkát?
2018. nov. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1# a kérdés szempontjából nem teljesen mindegy?


Volt valami gond vele? Vagy normálisan megy? Ha semmi gond nincs az autoddal, akkir használd.


Csakhogy tudd milyenek a markaszervizek:

Bevittem a kettes Scenic 1.9 dcit szervizbe. Indító motor, vezérlés, hosszbordás cserére.

Erre hivnak telefonon, hogy hengerfejes is amit jó lenne most megcsinálni, 340 ezer Ft-ért, valamint a ékszíj főgörgőt is kiakartak cserélni(ami hajtja a szijat), mondván hogy szorul(44Ft plusz).

Azt mondták nem vállalnak garanciát rá akkor. Mivel itt lett véve az autó, így sikerült beszélni felsőbb személlyel.

Azóta, 113 ezer km-t beleraktam, valamint eladtam tavaly augusztusban. A vevőnek sem volt gondja velem

2018. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#2-es: a kérdés szempontjából mennyire releváns, hogy mi történt a te Scenic 1.9DCi-ddel?
2018. nov. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Annyira, hogy jól tükrözi, hogy milyenek a magyar cégek, lehúzzák az embert, nem szabad elhinni mindig amit mondanak.. a húgyot eladják limonádénak.



De viszont a kérdésem, a kérdés szempontjából releváns.

De te sem adtál valaszt, úgyhogy, az egyetlen aki válaszolt eddig, én voltam.


Azért kérdeztem eszrevesze bármi változást, mert ha nem, akkor nem feltétlenül van bármi baja is az autónak.

2018. nov. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, válaszoltál, csak nem a kérdésre. :-)

Kicsit fröcsögtél, mert téged éppen megpróbáltak lehúzni.

Semmi baj, jól elbeszélgetünk. :-)

2018. nov. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

No, álljunk meg egy percre! Mi a te bajod az autóval, vagy annak viselkedésével? Mi az a probléma amivel "városban még elmegy, de hosszú útra már ne induljon"?

Teszt azt mutatja? Mire terjed ki ez a "teszt"? Nem úgy mozog a szelep ahogy a pedált nyomod? Kicsit részletezd már, mert így semmit nem lehet írni rá! Azt meg ne várd hogy itt majd valaki jelentkezik, hogy ő ugyanezzel a "problémával" küzdött és megoldódott, mert nem lesz ilyen.

2018. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Eddig nem volt semmi gond vele, normálisan megy, de egyszer kétszer kijelzett egy sárga (és nem piros) vészvillogó égő a kormánnyal szemben(ezen a héten például már nem, igaz azota csak városban használtam azaz max. 10-20 km /nap. )A kocsi-könyvben megnéztem, hogy azon égő mit is jelez=/a motor utánni rendszer lehetséges problémája/, s ott írta, hogy ilyen esetben használható, de ajánlott elvinni szervizben és ott lefutatni a Tesztet.

2018. nov. 5. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!