Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 GA 1998-as...

Suzuki Swift 1. 0 GA 1998-as évjáratú autó mennyi forintért adható el? Több info lent.

Figyelt kérdés
1998-as, fehér, benzines 150.000km van benne, korának megfelelő állapotban (néhány helyen rozsdapöttyök, küszöb korábban cserélve, de színre festve), olaj és szűrő 10.000ként cserélve, CD-s rádióval, téli-nyári gumi garnitúrával. 2020-ig műszakival.

2018. nov. 6. 13:07
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Kéccá'
2018. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Max 200. De lehet annyit sem adnak érte.


Én nyár végén adtam el. Bp agglomeráció. '97-es, 1.0. SZép állapot, vezérléscsere után 1000 km-t ment. A számlát gari papírt adtam a vezérlés cseréről. 200ezret futott.

Blaukpunt rádióval, kalaptartóban Blaukpunt hangszórókkal.

170 ezerért ment el a téli felnik nélkül. Azt külön 25-ért adtam el.

2018. nov. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Kb. 50.000 ft. a reális értéke ! Sajnos 20 éves autóról beszélünk ! Bármikor bármi elromolhat benne, az is lehet, hogy a hiba kijavítása, többe kerül mint amennyi az egész autó értéke.
2018. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as: nem az volt a kérdés, mennyi az értéke, hanem hogy mennyiért adható el...


És ha már az áraknál vagyunk: 9 éves Mitsubishit vettem, áron alul 1,2 Millióért...

Szerinted egy 9 éves kocsiba semmi nem romolhat el??? Mégsincs millió alatt. Sőt: a másfelet közelíti.

Akkor most minek mennyi az értéke???


A Suzukik jó kocsik. Még a 20 évesben sem romlik el annyi minden, mint más fele ennyi idős kocsiban. Ráadásul ehhez fillérekért van alkatrész.

2018. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!