Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak mit ajánlotok?...

Első autónak mit ajánlotok? 1-1,7 millió között adnak pénzt rá a szüleim. Ami tetszik auto 2,5 millio szoval az kilöve.

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 15:39
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
90%
A szülőknek üzend már meg hogy egy agyműtétre is adjanak majd pénzt!
2018. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
56%

Első autónak??? szóval a tapasztalatokat milliós autóval akarod meg tapasztalni? jóval olcsóbb autót válassz első autónak!

lehet hogy jó vezetőnek érzed magad, de más lehet hogy nem vezet jól, inkább törje össze pl 150k-s fordod mint a több milliós autót nem? vagy ha inkább egy drága autót akarsz össze törni, nyugodtan, nem szólok bele, ez esetben bármelyik autó tökéletes, válasz olyat ami számodra jól néz ki és tetszik.... done :D

2018. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%
Regi 5 ös bélyemvé arra buknak a csajok
2018. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha jó benne a pali akkor buknak igen utolsó
2018. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

azért nem ártana belőni az igényeket is...vagy lehet azok nincsenek is, és autóra sincs igazi szükséged, csak ha már anyuék megveszik, akkor valami olyat vegyünk már, amivel a haverok is büszkék lesznek rám? :D


előzőek nem mondanak hülyeséget...nekem se olcsóbb az első autóm, mondjuk én megkerestem a rávalót, de egy idióta nénike márciusban rámtolatott oldalról, vonóhorog nyomott meg...szerencsére kapott az első ajtó és a sárvédő is...így mindkét elemet csinálni kellett...fizette a felét a biztosító, hisz nem új autóról beszélünk. de a pénzen felül sokkal jobban bosszantott maga az érzés...

2018. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot... Szebb szót használtam volna, de azt nem lehet ideírni. Miért ne lehetne drágább autót venni első autónak? Én 2 millióért vettem az első autómat, szülői segítséggel persze, és egy rohadt karcolást nem csináltam rá, mindenki dícsérte az állapotát, sokkal fiatalabbnak nézték, mint ami, 14 éves létére egy szem rozsda nem volt rajt, amikor eladtam. A mai napig nálam lenne, ha nem 1.6 szívó lett volna, és nem kevesellettem volna az erőt. 3 év után 1.850-ért ment el.

Nekem beletartozik a dologba, hogy amikor meglett az autóm, a család autóit már egy éve vezettem.

Szerintem nincs baj azzal, ha segít a szülő, de akkor örülj ennek az összegnek, vagy mondd meg otthon, hogy akkor várjatok még az autóvásárlással, mert ennyiért nincs olyan, ami megfelel.

Amiről beszéltem amúgy, egy 5-ös Golf volt, és pont ebben az árkategóriában vannak most a szebbek. Ha ez nem jön be, van a kategóriában több ilyen is hatchback, akár japán is.

2018. nov. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!