Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen "szőrös" autószőnyeg...

Az ilyen "szőrös" autószőnyeg milyen tisztíthatósági és tartóssági szempontból? (kép)

Figyelt kérdés

Jelenleg gyári gumiszőnyeg van, de tetszik az ilyen kék változatban. Tapasztalat vkinek?


[link]


2018. nov. 8. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt inkább olyan posztónak látom, de ha bele taposod a sarat elég nehéz takaritani.
2018. nov. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem gyárilag ilyen van, sokkal érzékenyebb a koszra, de h a lábad le is porolod mielőtt beszállsz, akkor szép marad sokáig. Meg persze, h az utasaid is vigyáznak...
2018. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szövetszőnyeg. Az autómhoz kaptam egy garnitúra szövetszőnyeget és egy garnitúra gumiszőnyeget is. Pár hónapig használtam a gumit, de nagyon rühelltem. Ahogy ráteszem a lábam, már koszos. Kiszürkül, meglátszik rajta a por, mint a gumiabroncson. Azóta a szövetszőnyeget használom télen-nyáron. Szerintem sokkal szebb és praktikusabb. Ha piszkos, csak kirázom és kész. Nagytakarítások alkalmával átporszívózom és olyan mint új korában. Igaz nem vagyok erdész, se nem bóklászom a frissen szántott földeken eső után, hogy a sáros gumicsizmával szállnék te. Talán ilyen használatnál látnám egyedüli előnyét a gumiszőnyegnek. Minden másban sokkal jobb a szövet. Tartósságát tekintve 120.000km óta taposom. A pedálok alatt ahol a sarkam van, most kezd látszani rajta, hogy kicsit kezd összelapulni. Szerintem még egy-két évet kitart aztán cserélem. Szóval ha 150.000km-t kibír, szerintem tartósnak mondható. Igaz egy gyári "prémium plüss" szőnyeg. Egy olcsóbb utángyártott, lehet nem bír ennyit.
2018. nov. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!