Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az mtz n nyomom a gázpedált...

Ha az mtz n nyomom a gázpedált, mièrt megy a mutató a az aksi visszajelzőn, ha el engedem a pedált akkor meg leáll a traktor. Mi a baja a traktornak?

Figyelt kérdés
2018. nov. 10. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyenge már az akkumulátor vagy nem tölt vissza a generátor.
2018. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi második valaszadó, ha lett volna több pènz akkor.nem mtz lenne ennyire egyszerű
2018. nov. 11. 07:20
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Kár, hogy töröltetted a választ, pedig ez az igazság, az MTZ minden téren egy ipari hulladék, ez alól sajnos az elektronikája sem kivétel. Nem nagyon fut olyan az országban, amiben pl az összes műszer működik, már 1-2 évesen sem.

Feszszabályzón kívül még egy rossz áramtalanító kapcsoló is csodákat művelni ezeket, ha még nincs kikötve.


(Sokszor leírtam, MTZ-vel bármibe belevágni nem szabad ma már. Meg kell csináltatni bérben, bérbeadni a földet, vagy venni kicsit többért kicsit öregebb nyugatit, még azzal is jobban jár az ember

2018. nov. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor èn megvettem ezt a kisfülkès.82 est somogyból 900000 èrt 100000 volt hogy elhozták, na akkor kicsit többèrt az mit is takar?
2018. nov. 13. 07:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja ès èn nem arra voltam kíváncsi , hogy mièrt rossz az mtz, hanem hogy mi lehet a baja.
2018. nov. 13. 08:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy mit takar azt nem tudom, mire gondolsz? Balek voltál-e? Erre nem válaszolnék. Nem ismerem, hogy mit termesztesz, mekkora területen és milyen gépesítéssel. De nem is számít. Maj eltelik pár év akkor lesz értelme átértékelni, volt-e értelme MTZ-t venni. Most látszik, hogy megingathatatlan vagy (Mint az összes MTZ-s, amíg egy is van az udvarban, utána jön a pálfordulás:))


Adtam tippet, áramtalanító kapcsoló, ilyenről már hallottam, konkrétan össze vissza nyitott, zárt, áthúzott vagy mi volt és bolondultak a műszerek, nem akart indulni stb.


Viszont egy jó tanács, ha ennyire nem vagy képben, akkor kellene keresni nagyon közel (értsd, falun belül) olyan másik gazdát, akinek évtizedes tapasztalata van MTZ-vel, és lehet vele haverkodni, közeli kapcsolatba kerülni, különben nagyon kínlódós éveid lesznek.


Mindezt úgy mondom, hogy releváns MTZ-s tapasztalatom van, ettől függetlenül ez is megér 0%-ot gondolom

2018. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!