Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van két motor ami tetszik...

Van két motor ami tetszik szerintetek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Az egyik 1992-es (Honda cm125c)a másik 2005-ös Yamaha ybr125. Ugyanannyi kilométer ugyanaz az ár is. Sokan mondják hogy a régebbiek jobbak de nekem még nincsen erre rálátásom. Hozzáértők segítségét várnám:D köszi
2010. jún. 25. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Haveromnak van 2008-as YBR 125-öse.

Nagyon jól megy és semmi gond nem volt még vele

2010. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sonyk750i válasza:
Nekem simsonom van de hátha tudok segíteni. Én a ybr-et venném, de egy 5 éves motor hogy lehet ugyanannyi mint egy 18 éves? A ybr-hez biztosn kapsz alkatrészt, a msáikhoz nem 100%. A ybr elméletleg jobb műszaki állapotban van, dehát ki tudja, meg kell nézni mindenhol mindent, ha nem tettszik neki akkor meg takargat valamit. A ybr korszerűbb, talán biztonságosabb is, gyorsabb is lehet. A ybr tankja biztosan nem rozsdás belülrő, de azért vegyél majd benzinszűrőt mindenképpen. Meg kell nézni, hogy jól megy-e, nem mozog 1-2 dolog, nem recseg, jól vált, nem fullad le, elektronika rendben van és a fékek eléggé fognak-e. Ennyi fejből, sok sikert, te döntesz, de én a ybr-t választanám, még ha túra is. 19F
2010. jún. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én inkább az YBR-t választanám. Hiába ugyanannyi KM meg az ára azért a CM csak 92es. Elöregedhetett annyi idő alatt 1-2 dolog fényezésen több hiba van biztos mint az YBRen stb... Sztem a CLhez nemis lesz bontott cucc, és eredetit hondától kell majd megrendelni :S

(Nekem TDR-em van 92es azis yamahánál vmi 10ezer lett vna 1 gázbowden utángyártottat meg vettünk 2ezerért ami azóta is jó.) Szal az YBR-t választanám én mindenféleképp.

2010. jún. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
YBR
2010. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat hasznát veszem!:D
2010. jún. 27. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!