Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak szerintem nevetségesek/sz...

Csak szerintem nevetségesek/szánalmasak ezek a car spotter-es fazonok?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=hRPM-Sx1P8A

Azokhoz a nettó 100k-t kereső melósokhoz tudnám hasonlítani, akik pucércsajos posztereket ragasztanak a rozsdás öltözőszekrényükre és játsszák a fejüket, miközben a büdös életben nem lesz huszadannyira szép csajuk sem, otthon pedig tankAranka várja őket műszak után egy krumplifőzelékkel. Elhiszem, hogy vannak akiket érdekelnek fotók nagy értékű autókról csak nem tudom mire fel. Ha nekem nincs pénzem AMG Mercire, akkor nem fogok autós blogokon nyáladzani ilyen kocsik után. Ha pedig lesz, akkor szofisztikált gazdag férfiként bemegyek az első márkakereskedésbe érdeklődni. Max ilyen 10 éves gyerekek lehetnek a célközönsége ezeknek a car spottereknek. Egyéb bajom nincs velük, nem öltek embert és nem raboltak, de roppant nevetséges látványt nyújtanak. Főként itteni nagyértékű sport/luxus autó tulajdonosoktól várnék véleményt, hogy ti mit gondoltok ezekről a fazonokról vagy en bloc azokról az emberekről, akik az utcáról ájuldoznak a kocsitokért? Az autótok típusát is írjátok le kérlek!



2018. nov. 11. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Csak szerinted.
2018. nov. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked most az a bajod, hogy olyan embereknek tetszenek a drága autók amiket ők nem tudnak megfizetni?

Ez aztán a valós probléma.

2018. nov. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 tothp ***** válasza:
100%
Köszi kettes. Azt hittem, sose fogom megérteni az alap kérdést. Egy mondatba sikerült összehoznod :-)
2018. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

ML Mercedes 430 tulajdonos vagyok,azonban szeretem a krumplifőzeléket,és azt is,ha Aranka megbámulja a kocsimat,havi keresetétől függetlenül.

Mert-lássuk be-ilyen luxusgépnek annyi hasznos értelme van,mint sivatagban elkeríteni egy homokozót.

2018. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Azért elmennék közöttük egy Wartburggal :D
2018. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

" Ha nekem nincs pénzem AMG Mercire, akkor nem fogok autós blogokon nyáladzani ilyen kocsik után. Ha pedig lesz, akkor szofisztikált gazdag férfiként bemegyek az első márkakereskedésbe érdeklődni."


Hatalmas tévedés. Egyrészt több milliárdan vagyunk, akik csorgatjuk a nyálunkat az ilyen drága szupersportkocsik után, másrészt attól, hogy kőgazdag vagy, még nem leszel hirtelen mindentudó. Azzal, hogy bemész a szalonba, lófasszt sem érsz, hallhatsz egy 5 perces marketingrizsát, oszt ennyi. A kőgazdag ember is szétnéz a youtube-on, mielőtt vesz valamit. És qrva büszke rá, ha utána fordul majd mindenki.

2018. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 veterán vas ***** válasza:
100%

Kérdező!

Ha jól értem, neked nincs autód, viszont rohadtul irritálnak azok a fazonok, akiknek van. Különösen, ha még parádéznak is az utakon, és Te mindezt a buszmegállóban ácsorogva nézed.

"ha ...lesz(pénzem) akkor szofisztikált gazdag férfiként bemegyek....",

Nos, ennek a babarózsaszín vágyálomnak a kinyilvánítása, elég sokat elárul a jelenlegi anyagi helyzetedről és az irigykedő gondolkodásodról.

Ne fikázd azt, akinek van, próbálj meg uralkodni magadon! ;)

2018. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7: Jesszusom! De sajnálom a magyar tanárodat, aki egy ilyen embert engedett útjára a munkaerőpiacon. IQ 12, szövegértés nulla, PISA teszt eredménye: elégtelen. Leülhetsz kisfiam!

Ha nem tűnt volna fel, pont ezeket a lelkes amatőröket fikáztam több soron keresztül, akik képesek eldurrani egy 7 milliós totál jellegtelen 350z láttán. Annyira ezer sebből vérzik a szöveget és annyira buta vagy, hogy nem fogom megcáfolni a sok hülyeségedet. Inkább annyit mondok, hogy van autóm, nem vagyok csóró és ha lenne egy méregdrága luxusautóm, akkor nagyon röhejesnek és kínosnak tartanám, ha a saját kocsimat fotóznák ilyen hülyegyerekek, akik max Need for Speed-ben láttak hasonlót. Főleg, ha a rendszámomat is lekapnák és bűntudat nélkül feltöltögetnék a szánalmas kis blogjaikra.

2018. nov. 11. 23:10
 9/11 veterán vas ***** válasza:
100%

Nem, valóban nem tűnt föl.

Sajnálom, nem gondoltam, hogy a válaszom ekkora dühöt generál benned.

Bár remélem, kissé kompenzálja a mérgelődésedet, és valamiféle kielégülést is érzel, hogy cserébe "jól odamondhattad" nekem.

Szóval, örülök ha sikerélményt okoztam neked, és széppé varázsoltam az estédet azzal, hogy a végtelenül ostoba módon föltett kérdésedre, megpróbáltam választ adni.

További szép estét! ;)

2018. nov. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Te meg őket nézed és még fel is húzod magad rajtuk. Lehet hogy ők gázak. De te még inkább az biztos.
2018. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!