Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem érnek többet a...

Miért nem érnek többet a használt autók, ha az új autók ára egyre feljebb megy?

Figyelt kérdés

2018. nov. 13. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Eladni akarod és újat venni és keveslad a vételárat. Miért nem tartod meg? Már jönnek elő a hibák, ideje lecserélni? Nem akarsz vele ismét lerobbanni? Új autót veszek és eladom mikor kezd nyűg lenni. Ha senki nem venné meg, akkor is újat vennék. A használt cipőd mennyit érhet? Szerinted más eljárhatna benne még néhány évet? Te miért nem?

Minden annyit ér amennyit ad érte a piac. A te választásod, hogy odaadod-e annyiért. Újat akarsz. Neked már egy fillért nem ér. Aföllött, minden forint tiszta haszon.

2018. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért valamennyire megy fel, 6 és fél éve 1 milláért vettem használt autót 9évest, most annyiért ugyanolyan fajtát nem kapni csak 13-14 éveset.
2018. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mert minden évben öregebb lesz, több kilométer lesz benne

ugyanabból a típusból egyre több használt lesz a piacon

2018. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tavaly az akkor új kocsi ért x pénzt.

ami most 1,1x-et vagy 1,2x-et ér, az újabb.

a te használt kocsid csak attól nem kevésbé öreg, csak attól nem fiatalodik, hogy a még újabbak még drágábbak... a matek mégakkoris így jön ki, ha nincs közgáz ismeretünk

2018. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Megy fel. Nagybátyám 2 millióért vett anno egy 4 éves VW-t. Én pár éve 2 millióért 12 éveset vettem, hasonló típusból.


Amúgy én is kevesellem, mert most vettem újan nagyjából 10 millió körül, és ugyanebből a típusból 4-5 millióért már van. Nyilván sok km-rel, nem ilyen felszereltséggel, de akkor is.

De szerencsére ez nem nagyon érint még, mert használni akarom az autóm, nem eladni.

2018. nov. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!