Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf 3-ba utólag belelehet...

VW Golf 3-ba utólag belelehet tenni a szervót?

Figyelt kérdés
2018. nov. 14. 08:25
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
0%
Lehetséges ...csak kb annyiba fog kerulni mint maga az auto........
2018. nov. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Persze, mint egy csavart szabadrúgásba a Beckham-érzést.

Vagy van benne, vagy nincs, utólag kurv nehéz beletenni. :-)

2018. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

lehetséges, és nem kerül annyiba mint az autó


a miénket 22 évesen vette meg 50ezer km-rel egy ismerős


nem autószerelő, de érdekli, ügyes keze van


szervót és klímát rakott bele összesen 90ezerből, és kb 2 teljes hétvégéje ment rá, szerintem megérte neki

2018. nov. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 D. Brasco ***** válasza:
4%
3-as a haverodat véletlenül nem Andersen-nek hívják?....tudod,a nagy mese mondó.....
2018. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
ja, az alkatrészeket megveszed, de ha ráment 4 napja és ugyebár nem mindenki ótószerelő, akkor másnak is annyi időbe fog kerülni. Vagyis megveszi 90-ért az alkatrészt, meg kifizet még annyit a szerelőnek. Tényleg megéri.
2018. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb szervóval vegyél autót. Átalakítani butaság főleg régi autót.legszívesebben kiszedetném belőle a szervót szerintem hülyeség.
2018. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az utolsónak 10 ezerért megoldom, hogy ne legyen a taligájában szervo.
2018. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#5


hát 400 ért vett egy garázsban tartott, 50ezret futott autót, amin minden működik, rozsda nincs


90ből vett bontott alkatrészt, meg vegyük azt, hogy a 4 pihenőnapján végzett munka mondjuk még 90ezer ft


átírással együtt 600ért van egy ugyan öreg, de szinte új autód, szervóval, klímával, végig vezetett szervízkönyvvel


szerintem ennél jóval rosszabb roncsokért több pénzt is kiadnak

2018. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 D. Brasco ***** válasza:
7%
Mondjuk ez azert durva.....mert komolyan nem hittem volna hogy lesz ember a földön aki elhiszin ezt a mesét amit a 3-as előadott......90-ért még ha bontottan veszel mindent akkor sem jön ki belőle minden ami kell,tekintve hogy csak a klímához kell a fél autó........ilyen aprosagtol most tekintsünknis el hogy csak egy klimatöltés kb egy 10-es tehat akkor mar az anyagra eppen maradt 80 stb stb.......szoval nem vokt rossz próbálkozás,de azert szar volt!
2018. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

D. Brasco, miért érzel kényszert minden kérdésnél hülyeségeket beszélni?


egy régi 3-as golfot, papírral, működőképes állapotban kapsz 140ért, ami megy, működik a klímája


miért olyan hihetetlen hogy egy komplett autóból 2db alkatrészt tudott venni 90ért?


nem mellesleg mint írtam, érdekli a téma, jó eséllyel jóba van már évek óta a bontósokkal

2018. nov. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!