Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kezdőkotort ajánlanátok...

Milyen kezdőkotort ajánlanátok A2 kategóriában? (35kW max)

Figyelt kérdés
Most tervezem letenni az A2-es jogosítványt, és nézegettem motorokat, ami érdekelne az naked lenne, Kawasaki ZR250 Balius tetszett nagyon, Banditokat is néztem, árban hasonló fekvésűeket keresgélek, jó kezelhetőséggel, és fogyasztással.

2018. nov. 15. 02:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Suzuki gs500, kawasaki er5, yamaha mt 03. Nagyobb köbcentitől nem kell megilyedni, én is 600assal kezdtem a2 jogsi után (yamaha xt 660). Amiket leírtam azok könnyen kezelhető gépek, kezdőknek is tökéletesek és ha kell, van erő is.
2018. nov. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ultimate bike A2höz ez:

Street Triple S (A2)

[link]

2018. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bandit mindenképp! 2.Hornet.

Ha mégis a Kawa tetszik akkor nézz utána,h nem-e belpiacos ( a kis köbcentis japánok többsége az), mert ha az akkor alkatrész szinte semmi és az is horror áron.

2018. nov. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!