Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clió 2 (2005-ös 1.2)...

Renault Clió 2 (2005-ös 1.2) témában kérdezek?

Figyelt kérdés

A probléma a következő: Bal oldali hátsó ajtót nem lehet lezárni. Szakszervizben kiderült, hogy ajtózár motorhiba van. Két kérdésem lenne:

1./ Amíg sikerül beszerezni a motort (alkatrészt) milyen módon lehetne átmenetileg lezárni az ominózus ajtót, hogy kívülről ne legyen nyitható? ("csillaggarázsban" van tartva)

2./ A szervizben megrendelték volna, de 31000Ft-ért. Honnan tudnék olcsóbban hozzájutni? Jó lenne fotó hogy legyen valami elképzelésem, hogy miről is van szó, hogyan néz ki stb?

Esetleg valami más ötlet, ami megoldást adna a problémámra?


2018. nov. 15. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Unix, Bárdi, Láng stb stb. Vagy keresel másik szerelőt. Egy Golf IV-be 5000 Ft egy zár, nem tudom ezen mi kerül 31.000-be.

A lezárást nem tudom, sose volt francia autóm. De ha a betét hullott szét akkor gondolom sehogy. Összespaniferezed a két ajtót belül, ahogy a kamionosok szokták

2018. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1) Kívülről, a kulccsal lezárod, vagy becsukás előtt lenyomod a záró gombot.

2) Bontó.

2018. nov. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A szakszervizben megadták a motor cikkszámát: 7701039565

A zár nincs állítólag széthullva. A motor nem működik ami bezárná. A kulcsos zárás nem jöhet szóba, mivel csak a vezetői oldal ajtón van egy zár, ami zárja az összes ajtót. A hátsó ajtókon nincs belül lezáró gomb.

2018. nov. 15. 07:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom aktualis e illetve hogy segit e

Nekem elso generacios scenicem van es van egy gomb amivel belulrol lelehet zarni az osszes ajtot meg a uzemanyagfedelet is tehat bentrol megnyomod aztan kiszallsz es kesz is vissza mar nem tudsz menni szoval a kulvsot ne nagyon hagyd bent

2019. febr. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!