Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Rolls Royce-nak milyen...

Egy Rolls Royce-nak milyen fenntartási költségei vannak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy aki ilyet vesz azt nem érdekli, de mégis kb.?

2018. nov. 15. 23:12
 1/9 veterán vas ***** válasza:

Mégis mire gondolsz?

Abba is kell üzemanyag, azon is kopik a gumi, a fékbetét. Még az olajat is cserélni kell, és az akkumulátor sem bírja 20 évig.

Nem fontos fűtött garázsba tartani, csak kicsit hülyén fog kinézni egy R.R. a lakótelepi sorház előtt ponyvával letakarva. ;)

2018. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van pl 4 gumi a Phantom-ra, legalábbis legtöbb helyen ezt a méretet olvastam. Maygarul ha kicsit kerekítünk, meg ugye azért fel is kell rakatni stb, egy szett gumi fél misi :D


Fékbetétekről azt olvastam valahol, hogy ahhoz képest nem is drágák, talán közel 40.000 volt egy pár, de abból is kell 4 pár, tárcsákról nem hallottam árat.


Egy akkora dög motorba gondolom minimum belemegy 10 liter motorolaj, és valszeg az sem olcsóbb kategóriás.


Gyors keresgélés után ezt találtam ajánlottnak:

[link]


Ha csak 10 literrel nézzük, akkor 30-ból van meg egy olajcsere, de szerintem annál több kellhet bele ha abból indulok ki, hogy egy átlagos 2 liter körüli motorba is belemegy 4-5 liter.


Na meg nyilván a kötelezők stb, arról viszont fogalmam sincs, de elhet kalkulátorral meg elhetne lesni.

2018. nov. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem túl sok a fenntartása a kötelezőkön kivűl.

Mert ezzel nagyon ritkán járnak melózni, bevásárolni az emberek.

Aki ilyet vesz az csak néha megmutatja és vissza áll a védett helyre vele.

2018. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Persze, nem használja, mert a safőrje vezeti, de a RR épp az amit használatra vesznek, hogy a lehető legnagyobb kényelemben elvigye őket A-ból B-be.
2018. nov. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az kerül sokba, hogy folyton fel legyen töltve benzinnel, meg a hátsó sor drága whiskeyvel.
2018. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

Gumi: 255/50 R19 pl: [link]

Ezzel 300-ig döngethetsz Egész éves és nem egy vagyon.

Az autó sem: 10 millióért már kapsz egy 22 évest. [link]


Márkaszervizben milliós számlákra számíthatsz. A gutefrage-n olvatam: "az utolsó szerviz 8000 euró volt" De gondolom megy olcsóbban is sufniban. Ha minden nem egyedi gyártású benne. On-line alkatrészboltokban nem találtam ilyen típust. A biztosítót is kérdezd meg

2018. nov. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a Phantomomra kb 500 ezret koltok havonta es ebbe meg nincsen benn a sofőröm fizetése
2018. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekre az első tulajok vesznek kibővített garanciát.
2018. nov. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írasd be cégre :D
2018. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!