Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv van egy opel Astra f...

Hzoltan1975 kérdése:

Üdv van egy opel Astra f x16xel motor szàmu autóm. A hiba . Ha reggel indítson elsőre indul szépen de ha megyek a melóba és le àllítom utànna csak 5 vagy 6 . inditàsra indul be de 3 hengerezik majd mind a 4 elindul de csak ha gázt adok?

Figyelt kérdés
A gyertyák ujjak még is be vannak kormolódva. Trafót cseréltem. Kàbelt is. Ac pumpat is. Mi lehet a baj?
2018. nov. 16. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán a vízhőfok jeladó nem ad rendes jelet az ECU-nak, ezért meleg motornál is több üzemanyagot ad, mintha hideg lenne a motor.
2018. nov. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom de ojan 100 c fok után kapcsol a ventilátor.Ami még fura hogy büdös a füst van amikor fekete.Azt mondta az egyik ismerősöm ,hogy lambda Sunday hiba .
2018. nov. 17. 14:25
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és még valami ha kigyullad a sárga motor vissza jelző akkor tökéletesen egyenletesen megy nem torpan semmi baja,de utánna berángat majd elalszik a vissza jelző és megint torpan rángatta.
2018. nov. 17. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Elsőként ki kellene villogtatni a hibakódot!A biztitáblán van a diag csati ott van 2 érintkező amit egy dróttal összekötve ki lehet villogtatni a hibakódot.Pontos leirást www.opelforum.hu-n vagy facebook-os opel csoportokba jelentkezve biztos találsz a dologról!De a tüneteid alapján én vagy a motorhőfok jeladó vagy a lambdaszonda hibájára tippelnék mert a kormos gyertyák és a fekete büdös füstölés rossz benzin-levegő keverék arányára utalnak!
2018. nov. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hiba tovább fojtatódik .csak gáz adására indul be akkor is 3 hengerezik,ha nem nyomok gázt egyáltalán nem indul. A kódot olvastam de több is ki jött.:1502,1503,1530,0115,0105,0230,0335,0340,0560
2018. nov. 18. 08:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Isten ments hogy a biztositektablan zarlatot csinalj, a villogtatas csak elektromos gazpedallal szerelt auton mukodik, fek+gaz lenyomva tartva+gyujtas, igy lehet kivillogtatni.

A hibakodokat elobb torold, inditsd be es azokat ird le amik utana is jelen vannak. (Gondolom a hibak fele nem aktiv hiba, hanem tarolt nem jelen levo)

2018. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet törölni a hibákat?
2018. nov. 21. 14:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Amivel kiolvastad biztos lehet torolni is, en op-comot hasznalok
2018. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!