Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tuningbox-ról mik a tapasztala...

Tuningbox-ról mik a tapasztalataitok tönkreteszi a motor részeit?

Figyelt kérdés
Renault DCI motoros autómhoz néztem ki ilyen szerkezetet ami a befecskendezési nyomást emeli meg elvileg.
2018. nov. 20. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Mit érsz vele, hogy nagyobb nyomáson van befecskendezve ugyanaz az a mennyiségű üzemanyag?

Szórási kép nem változik, levegő mértéke nem változik és az üzemanyag sem.

A tuningbox : hülyeség röviden.

2018. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
Ha szét akarod cseszni az autod minden képpen vegyel ilyet
2018. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A nyomas szenzort veri at, igy nagyobb nyomas eseten a nyitasi ido egyezik tobb lesz a nafta amiz befecskendez.

Ez idaig jol hangzik, az injektor birja is..

De. 200e km korul mar a tomitesek nem az igaziak igy hamarabb atenged, ezt a szervizben megfizeted.

Motor valto birja. De ettol meg a hibat elorehozza igy hamaeabb fizetsz fel milla.

2018. nov. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kisarkítva úgy képzeld el a tuningboxot, mint egy erős energiaitalt. Felprögeti a szíved, megemeli a pulzusod, de nagyon leterheli emiatt a szervezeted. A tuningbox az egyik legkókányabb tuning megoldás, nincs az a pénz, amiért betenném az autóba. Sokszor az is előfordul, hogy semennyivel sem lesz erősebb tőle az autó, cserében a befecskendezési értékeket elrontja.
2018. nov. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a 3.-ik válaszoló így van a nyomás szenzort veri át a tuningbox. ez miatt nagyobb terhelésbe hozva a szivattyút, nos be lett szerelve működik a dolog érezhetően jobban gyorsul az autó.


[link]

2018. nov. 21. 19:53
 6/7 A kérdező kommentje:
kérdés lényege az lett volna hogy aki rendelkezik ilyennel és hosszabb ideje használja tapasztalt-e negatív hatást vagy szivattyú károsodást?
2018. nov. 21. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


Nekem volt, azert is irtam helyesen a mukodest mert szetszedtem megnezni meg olvastam rola.


Nekem a tomites szakadt at 2 injektoron.

Ford kompatibilis ha valakinek kell szerintem megvan ingyen adom.


Vannak jobb cuccok csak egy gazpedal allas erzekelest ha tud, padlogaznal atveri kulonben nem. Azzal nem lesz baj. Ez olcsobb volt, cserebe megtanulhattam a forscan programmal a friss injektort felprogramozni. :)

2018. nov. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!