Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hosszan tartó illatosító autóba?

Hosszan tartó illatosító autóba?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már mindenfélét kipróbáltam, de mindegyik hamar elfakul. Az 500 forintos keménypapír lapkás wunderbaum konkrétan két napig ha bírja...láttam már olyat is, hogy valaki egy egész vagonnal telepakolta az autóját, de szerintem annak szintén semmi értelme. Kókusz illatút keresek. Valaki tud ajánlani valami minőségit?
2018. nov. 20. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem pont ezt használom, de hasonló dobozosakat veszek mindig. Igaz, hogy jóval dragabb, mint a wunderbaum, cserébe viszont jó. Kb 6-8-10 hétig bírják, függően attól, hogy milyen évszak van (a nyitott ablakok rövidítik az illatosító életét:))

[link]

2018. nov. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én régen vettem üvegest amiből kanóc lóg ki.

Na ez eltartott tovább egy évnél és nem volt erős szaga.

Finom kellemes illata volt. De azóta se láttam ilyet.

2018. nov. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Tudni kéne használni a wunder baumot. :D Nem szabad levenni a tasakot róla, rá van írva, hogy melyik nap mennyit húzhatsz le róla. Ettől függetlenül én is leszedem róla, mert úgy ronda, de nem is csodálkozok, ha nem tart sokáig.

Nekem a wunder baum üveges illatosító vált be, minimum egy évig bírja.

[link]

2018. nov. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálam az ilyen lógatós lap illatosítók is kitartottak 2-3 hétig. Lehet egy hét után már nem volt annyira intenzív, erőszakos az illatuk, de az nem is baj.

Használtam olyat, ami egy ilyen szintén fellógatós hálós zacskóban szilikongolyócskákba van felitatva az illat. Nem tudom mi a hivatalos neve, de sok helyen kapható Achan, Tesco, stb... Az olyan 2 hónapig bírja.

A mostani autóhoz gyári illatosító van, amiben patrot kell cserélni. Elvileg 40 órán kersztül ad illatot. Nálam ez a gyakorlatban 3-4 hét szokott lenni.

2018. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fakupakos üveges wunderbaumot én is próbáltam. Mindig fejre kellett rendszeresen állítani, hogy beigya a kupak az illatot. Akkor pár napig lehetett érezni. De így folyton foglalkozni kellett vele, ezért annyira nem jött be. Nálam olyan 2 hónap alatt ki is fogyott.
2018. nov. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szolovjov ***** válasza:
100%
Felbontott olajoshal konzerv az ülés alá. Hosszan tartóan illatosít. :D
2018. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egy alapos kárpit tisztítás csodákra képes.

a bűzt nem elnyomni, hanem megszűntetni kell.

2018. nov. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

# 7!

8 hónapos autóm van. Biztos azért van hozzá gyári beépített illatosító, mert olyam marha bűzösen és retkes kárpittal adták át 8 hónappal ezelőt...

2018. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
az új autó belseje elég büdös tud lenni. ragasztók, műanyagok, gumitömítések még durván párolognak. főleg egy jó napsütötte nyári parkolóban.
2018. nov. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Látom savanyú a szőlő. Az új autók marha büdösek, ezért neked soha nem is kéne...

Tűző napon soha nem hagytam még autót. Inkább gyalogolok 5-10 percet ha kell. Gondolom erre is jön mindjárt valami frappáns belekötés...

2018. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!