Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit vennétek 700. 000 HUF...

Mit vennétek 700. 000 HUF magasságában?

Figyelt kérdés

Szempontok:

-Biztonságos (ön és közveszélyes vagyok)

-Átlagnál nagyobb, korrekt méretű csomagtartóval

-Automata váltós, benzines

-A következő 3-4 évben kiszolgáljon, tehát legyen megbízható, olcsón szervizelhető

-Fogyasztás nem szempont, nem megyek vele sokat


2018. nov. 21. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
700e forintért szerintem ne vegyél automata váltós autót. Az egész kereted ennyi, vagy a szerviz, átiratáson stb.. kívül van ennyi pénzed? Nekem egy Seat Cordoba-m van 400e-ért vettem, de olyan mocsok gazdája volt, mint az állat. Ráment még plusz 300e. Tudtom béna voltam, de első autó vásárlásom volt. Családban mindenki használt autót vett. Egyébként én ennyi pénzből Ignis-t vennék, csak mert odavagyok értük :D
2018. nov. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ha a fogyasztas nem szempont akkor az első 4 szempontod kozul valasszal ki kettőt!7kiloert csak olyan kocsi lesz!
2018. nov. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudom rizikós, de akadnak gyöngyszemek. Ismerős vett ennél kicsit többért egy nagyon pöpec Lexust. Igaz 20+ éves, de nagyon szép állapotú, végig garázsban tartott darab. Több mint egy éve használja gond nélkül.

Szóval én is valami ilyesmit szeretnék kifogni...

Átírással, mindennel, együtt mondjuk 900 a keret.

2018. nov. 21. 17:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Toyota camry
2018. nov. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, az automata váltót célszerű lenne elengedni.

Egyébként 1.8T Passat B5/Bora

2018. nov. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Suzuki AN 650 Burgman szinte minden elvárásodnak megfelel, még a pénzkeretbe is belefér :)
2018. nov. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha még érdekel valakit, egy garázsban tartott, megkímélt, motorikusan hibátlan Chrysler 300M lett a vége. Imádom. :D
2019. febr. 17. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!