Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Létezik ilyen a kocsihoz?

Létezik ilyen a kocsihoz?

Figyelt kérdés
Sokszor van úgy, hogy hiába hajtom le mindkét napellenzőt, pont olyan szögben süt, hogy a kettő között vakít el. Tudtod valami utólag felrakható árnyékolót, amit a visszapillantó mőgé, középre lehet betenni, és ezáltal a két napellenző közötti holttér is leárnyékolhatóvá válik? Ha nem is mechanikust, de valami fóliát, vagy hasonlót.

2018. nov. 21. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A napellenző vonaláig fóliázható az első szélvédő
2018. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ugye arra a színes napellenző fólia-csíkra gondolsz, ami főleg régebben volt divat a kocsikon. Olyan nincs, ami olyan mint ez a csík, de csak egy kis darabka mindössze. Mondjuk olyan kicsi mint a visszapillantó tükör. Egy ekkora darab elég lenne. Felragasztanám középre, nem zavarna a kilátásban, nem is látszódna mert a tükör mögött lenne, viszont lefedné azt a kis részt, ami a két napellenző között van...
2018. nov. 21. 19:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, pont ezt hívják szélvédőfóliának.

Fóliáztasd le inkább egy hozzáértővel. Te feltákolod és csak buborékos, gyűrött lesz és többet árt, mint használ

2018. nov. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Lehet ez lesz. Közben találtam ahhoz hasonlót, amire gondolok:


[link]

2018. nov. 21. 19:46
 5/7 A kérdező kommentje:

Illetve van tapadókorongos is:


[link]

2018. nov. 21. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen autód van, de nekem a belső visszapillantó felett van egy lehajtható kis napellenző, ami pont e célt szolgálja. Nem biztos, hogy neked is van, de érdemes megnézni, én is csak véletlen jöttem rá, eléggé el van dugva. :)
2018. nov. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az előző kocsimban volt nekem is, ebben sajnos nincs.
2018. nov. 23. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!