Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen új autót vennél maximum...

Milyen új autót vennél maximum hatmillió forintért?

Figyelt kérdés
Bele lehet számítani az aktuális akciókat, érdekelne, pontosan milyet vennél és miért (érvekkel alátámasztva). A válaszokat előre is köszönöm.
2018. nov. 22. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Bár, kicsit túlmegy a 6 millión, de én egy Toyota Aurist akarok venni tavasszal. 1.6 benzinest. Szeretem a Toyotákat, megbízhatók, jól használhatók. Az Auris meg kifejezetten tetszik főleg a kisebbik változat és nem a kombi. Benzinest azért, mert a dízeleket nem tartom sokra, meg amúgyis vezetek elég dízel járművet. Természetesen csakis fedélzeti számítógéppel és beépített gps-el. Manapság már ezek megkönnyítik az ember dolgát és annyival nem teszi drágábbá. 5 éves törlesztőre pedig nem vészes beruházás.
2018. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Olyat vennék, amibe rendelhető gyári bépítésű állőfűtés.

Az alacsonyabb szegmensből hirtelen csak az Octavia ugrik be, de ma már az se biztos, hogy kifutja hat millából.

2018. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Állófűtésen én is gondolkoztam. De egy Opelhez 600.000Ft-os tétel az extralistán, ami szerintem horror. Ha más márkákhoz lényegesen olcsóbb, akkor megéri. De ennyiből nagyon sok egyéb extrát össze lehet válogatni. Így végül a kényelemnek lett elöl-hátul ülésfűté, kormányfűtés, elektromos kiegészítő fűtés, amivel szinte azonnal befűti az utasteret. A motor védelmének érdekében pedig töredék áron lett egy utólagos de jó minőségű (defa) elektromos motorelőmelegítőm, ami az olajteknőt is melegíti.
2018. nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ford Focust. A Fordok olyan 8-10 éves korukig jó autók, így újonnan megéri megvenni. Ár-érték arányban a legjobb, olcsóbb, mint a Golf vagy az Octavia, de majdnem tudja ugyanazt, és nagyon jó vezetni. Ráadásul szép, vállalható formájú autó, nem gáz megjelenni sehol egy Focussal.
2018. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"de én egy Toyota Aurist akarok venni tavasszal"

Szerintem húzzál bele, mert tavasszal csak raktáron megmaradt Aurist fogsz kapni. :-)

Corolla néven lesz csak elérhető, dízelt meg már amúgy sem kapnál belőle, mert azokat kivezeti a Toyota a palettáról.

2018. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Honda civic elegance. 5.5 korul van most, nem cegauto mint a ford meg a skoda ami jo kulonben de brutal ertekvesztessel


Idaig minden honda ertektarto es jo autonak bizonyult, most se hiszem hogy maskepp lesz

2018. nov. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bar picivel 6 milka felett van, de ha mar ennyit koltenek egy autora akkor Kia Niro-t vennek
2018. nov. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Citroen C-Elysée; Dacia Duster; Fiat Tipo és Doblo.
2018. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Peugeot 3008. Nagyon szép a formája és a beltere is.
2018. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!