Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Aston Martin jobban...

Egy Aston Martin jobban összevan rakva mint pl egy porsche, s merci, maserati stb?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy vadi új DB11 V12 prémiumabb mint egy vadi új M760i?

2018. nov. 25. 08:09
 1/10 veterán vas ***** válasza:
79%

Miért lenne jobban összerakva?

Nem hallottam még olyat, hogy: jaj-jaj kihoztam egy Porsche-t a szalonból, és két hét múlva széthullott, bezzeg a 10 éves Aston Martinom még mindig egyben van. :D

2018. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem, de kit erdekel ?
2018. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Na most a GYK-sok harmadának Aston Martinja van, a másik harmadának Porscheje és a márkahűség miatt mindenki a sajátjára esküszik. A maradék egyharmadnak meg vagy nincs, vagy egyéb típusú Matchboxa van, szóval itt felesleges ezt a kérdést feltenni.
2018. nov. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

A legjobb helyen kérdezted meg. Itt mindenki swiftet vagy yarist venne mert az jobban össze van rakva mint minden más.


Magyarúl ezekről a kategóriájú autókról itt senkinek fingja sincs. Sokunk életében nem látott, max autó kiállításon.


Ha gazdag vagy akkor mindegy, ha meg a szervízköltségen aggódsz akkor úgyse a te autód.

2018. nov. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Nyugi, valszeg csak egy kiskölyök aki épp erre veri, mert az a kedvence, elég beszédes, hogy csak azt volt képes nagybetűvel kezdeni a többi márkát picivel írja. :D
2018. nov. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 veterán vas ***** válasza:
60%

Vasárnap reggel esett az eső, Mami nem engedte ki bringázni.

A házifeladatot már szombaton megcsinálta -a báttyus ;) - így nem maradt más mint a neten a gyakori....

Jah' és látott a múltkor egy Bond-filmet, ezért az Aston Martin.


Lehetnétek megértőbbek! ;)

2018. nov. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Gondoltam itt lehetnek autórajongók, ha már autók és közlekedés kategória, akik olvasnak külföldi fórumokat, cikkeket, de látom itt csak a szokásos nyomorékok vannak, akik hazaesnek este fáradtan, frusztráltan a gyárból, és ezért hétvégente keresik a lehetőséget a kötözködésre :)


Fogyatékosok kedvéért: Nem, nem telik nekem egyik felsorolt autómárkára sem, csak olvastam egy cikket egyszer, hogy mennyi haszna van a gyártóknak az autóikon, és pl egy bentley-t aston-t kb szinte 0 haszonnal adnak el. Egy porschen meg rengeteg haszon van.

2018. nov. 25. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:

"hogy mennyi haszna van a gyártóknak az autóikon, és pl egy bentley-t aston-t kb szinte 0 haszonnal adnak el. Egy porschen meg rengeteg haszon van."


Oké, na akkor hogy is jön ide a hogy van összerakva?:D Mert valahogy nem látom a logikai kapcsolatot. :D

2018. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 veterán vas ***** válasza:

Szóval a Kérdező szerint az az egész lényege, hogy kezdjük el sajnálni a Bentley és az Aston M. gyártóját illetve forgalmazóit, mivel "0" bevételért dolgoznak.


Bezzeg az a nyomorult Porsche-hoz csak úgy dől a lé! ;)

2018. nov. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedveseim! Ajánlom nektek a kovetkezo videot! Szerintem mindent elmondtam ;)


[link]

2022. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!