Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G, autóm rángat....

Opel Astra G, autóm rángat. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Opel Astra G 1.6 Benzin/LPG tipusú autómmal néhány napja az autó pályán mentem. Természetesen nem ez volt az első.

Egész úton semmi baja nem volt. Ahogy pestre be értem és lassitottam visza váltottam onnantól kezdve bizonyos fordulatszámon váltások után rángat míg el nem éri azt a sebességet és fordulatszámot ami elég neki 5.be úgy megy mint az álom semmi baja nem fogyaszt sokat. De amint lassítok visza váltok városban nagyon rángat ha csak nem adok hatalmas gázt. Mitől lehet ez ?



2018. nov. 25. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz erre így választ adni,lehet egy benzinszűrő dugulás,vagy kezdődő sortrafó probléma.
2018. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Üdv az astrasok klubjában!


Nem benzinszűrő, rendszeres karbantartás mellett is előjön.


Nem gyertya se nem kábel.

2018. nov. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg lambdaszonda,vagy valamelyik elektronikus jeladó kábele van elkorrodálva,vagy elromlott és rossz jelet küld a vezérlőkomputernek.
2018. nov. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 egySanyi ***** válasza:
Pár hete nekem is hasonló problémám volt lpg-s f astrával. A gyertyakábelek cseréjével és a légszűrőház ellenőrzésével megoldódott a gond.
2018. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!