Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorhiba jelző bekapcsolt....

A motorhiba jelző bekapcsolt. Lehet vele menni vagy szerviz holnap egyenesen?

Figyelt kérdés

Leparkoltam a kocsival és fél óra múlva, amikor indítottam kijelezte. Többször újraindítottam, de nem tűnt el. A "Car" menüben nem mutat semmi eltérőt. Kb 5km-t mentem vele utána.


[link]


2018. nov. 26. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vedd le az akku sarut egy pár percre és lehet helyre jön. Lehet.
2018. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi a baja.

Lehet hogy valami komoly, amivel nem igazán kéne közlekedni, de lehet mondjuk EGR is, ami nem vészes, simán használható az autó. De nem érdemes kockáztatni, mindenképp nézesd meg szerelővel vagy szervizben.

2018. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez a kipufogo gaz tisztitasban jelez meghibasodast . Szerintem mehetsz vele de nezz utana mi okozza.
2018. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sok mindent jelenthet. Ki kell olvastatni a hibát.

Ha pl. csak a katalizátorral van probléma, az nem befolyásolja az autó működését és még évekig elmehet így (csak jobban szennyezi a környezetet).


Ha más hibát (pl. egyenetlen járás, füst, magas fogyasztás) nem tapasztaltál, akkor használd nyugodtan a kocsit, de azért jelentkezz be egy szervizbe, hogy kiolvassák a hibakódot.

Egy biztos, ha már pirosan világít a motorjel, akkor azonnal állj meg.

2018. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. nov. 26. 21:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Na annyi volt a gond, hogy olajszintet néztünk és az olajsapkát vagy mi a neve nem csavartam vissza rendesen...
2018. nov. 27. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!