Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Italjet pista 50cm3 mi lehet...

DJW4RP3D kérdése:

Italjet pista 50cm3 mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Vettem egy italjet robogót. 2 évet állt ismerősömé volt,megvettem. Karbi kitakaritás után egy rúgásra indul de nagyon pörög és alig megy 20al. Még meg is kapar kisgáznál is. Az olal deklit nem vettem le. Ötletek?

2018. nov. 27. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
vedd le az oldaldeklit!
2018. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Levettem de semmi ilyasmit nem látok ami miatt ezt csinálja. A szíj picitt kopott de azzal még simán kikéne birnia 150-200 kmert. Probáltam alligatmo a karbit de semmi. Nem tudom mi lehet egy rugásra szépen indul alapjárat is jó.
2018. nov. 27. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:

A görgők nem kockásak?

Egyébként a "kicsit kopott" szíj az már rég rossz.

2018. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van egy jogom azon jobban kopott volt a szíj cserénél,és ment mint a golyó! Nem hiszem,hogy kockásra van kopva mert 2 éve még ment rendesen,ismerősöné volt.
2018. nov. 28. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi alapján kopott?

Szélesség vagy rojtosság?


Szerintem a görgők el tudnak nyomorodni, deformálódni

, ha évekig kapja a rugó nyomását.

2018. nov. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szélességre kopott. Hát megprobálkozok szervizzel,hátha tudnak valamit kezdeni. Köszi a válaszokat.
2018. nov. 30. 04:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!