Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1. 0 vèletlenszer...

Gábor023 kérdése:

Suzuki swift 1. 0 vèletlenszerűen full ad ès le àll. utanà simàn indul. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Főleg nagyobb terheléseknél és kanyarokba vistas full ad. Újraindítàs utàn egy darabig meg maid ujra full ad. Ötlet Hogg mi okozhatja?

2018. nov. 27. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenni te magyar?
2018. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 prei válasza:
INJEKTOR hiba.Injektor szelep cseréje esedékes.35- 60 ezer ft, plusz munkadíj..Hasonló problémám volt.Úgy kezdődött hogy 5.-be felkapcsolva leállt a gép.Elég ijesztő élmény volt..Összes figyelmeztető lámpa felgyulladt, én meg 'be'..Utána simán indult.Potyára benzinszivattyú csere , benzinszűrő csere, tank kitakarítása..Érdekes módon egy hónapig utána jó volt..Aztán megint kezdte..kb. 8 hónapig használtam így , mire találtam olyan értelmes szerelőt, aki kiderítette az okát..
2019. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!