Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek? Adott 2...

Milyen autót vegyek? Adott 2 millió Ft (+-10% eltérés belefér)

Figyelt kérdés

Amit kinéztem, Audi A4 B7 Avant. Fontos szempont hogy kombi legyen, illetve megbízható is. Elsődlegesen ingázásra használnám (napi 50 km), e mellett családi autóként is funkcionálna ezért fontos hogy kombi legyen.


Ha esetleg tudtok alternatívát hasonló árfekvésben szívesen veszem a tanácsotokat.


Audi A4 tulajdonosoktól is lenne pár kérdésem.

Akinek több éve megvan az autó, tudna nekem mondani egy éves hozzávetőleges fenntartási költséget?


Illetve vásárlás előtt mik azok amiket mindenképp érdemes egy ilyen típusú autón ellenőrizni, konkrétan megnézetni egy szervízben (ún.típushibák)



2018. nov. 30. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt mindenki azt a tipust fogja ajánlani,ami neki bejött.

Szerintem azt vedd,ami neked tetszik. Viszont ami nagyon fontos,ha van pénzed majomra,legyen pénzed banánra is!


Nézz utánna a tipusnak,fórumokon,totalkaron stb.

2018. nov. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Passat.

Ugyanaz a technika, csak olcsóbb, de Astra/Vectra, Octavia is jó választás lehet

2018. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lesz pénz "banánra", csak szeretek előre tervezni épp ezért lenne jó, ha valakitől kaphatnék hozzávetőleges költségeket, amikkel számolhatok.
2018. nov. 30. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyi a fenntartása nagyon függ a használattól.

Időszakos szervizek alkatrészárait ki tudod keresni, csak időt kell szánni rá, ahogy a fékbetétek, tárcsák, vagy éppen gumik árát is.

A többi már eseti dolog. Az inkább az autó állapotától függ. Gondolom utánaolvastál, egy A4 igen megbízható, ha nincs már szétütve

2018. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!