Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudnám Pécsen gyakorolni...

Gizcsiii kérdése:

Hol tudnám Pécsen gyakorolni a vezetést?

Figyelt kérdés
Van olyan hely Pécsen, ahol gyakorolhatnám a parkolást, manőverezést? Oktatóval tanulok vezetni de mondta, hogy ha van hely ahol tudok gyakorolni akkor nyugodtan menjek apukámmal.

2018. nov. 30. 19:26
 1/7 anonim válasza:

nem tudom hogy engedi e ide a linket a google mapsrol de ha itt ebbe az "utcába" betértek lehet sokat gyakorloni parkolást hátramenetet stb. én is itt kezdtem és elsőre ment a vizsga ! sok siekert a vezetéshez! :)

[link] ,18.2082161,3a,75y,276.9h,84.37t/data=!3m6!1e1!3m4!1smGm2s8AoUy4njZqUNcvUhg!2e0!7i13312!8i6656?hl=hu

2018. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2018. nov. 30. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy elhagyatott út, szinte egyáltalán nincs rajta forgalom.

2018. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megjegyzem, érdekes az oktató hozzáállása, ha azt nem mondta el, hogy a "ha van hely", az forgalomtól elzárt magánterület lehet, ahol valóban nyugodtan lehet gyakorolni.

Közúton, közterületen soha nem nulla százalék a lebukás esélye, legfeljebb alacsony, de ha a kis százalék ellenére mégis oda téved járőröző rendőr, kellemetlen következményei lehetnek. (ezt nem mondta el az oktató?)

2018. dec. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

#4

Volt ilyen ismerősöm, akit akkoriban "elkapott" a rendőr egy ilyen isten háta mögötti utcában (valszleg valakinek gyanús volt, hogy fel-alá vezetett egy kis utcában), srác az apjával volt ott, elmagyarázták hogy gyakorolnak vizsgára, rendőr simán elnézte a dolgot.

2018. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 imnard ***** válasza:

#5

Rendőr függő

2018. dec. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mindenki ott gyakorol az oktatójával, ahogy én is eddig nem járt arra rendőr és szerintem mostanában nem nagyon fog
2018. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!