Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kiakadt volna az üzemanyagszin...

Kiakadt volna az üzemanyagszint jelző Suzuki Swift 1. 0 GL-nél?

Figyelt kérdés

Nemrég vásároltam az autót és azt vettem észre, hogy lezárt állapotban is folyamatosan mutatja az üzemanyagszintet. Más autóknál (legalábbis amiket eddig vezettem) úgy volt, hogy mikor a gyújtást ráadtam, akkor az üzemanyagszint mérő szépen "felpumpálta" magát addig, amennyi lötyi van benne. De nekem állandóan mutatja, bár tény, hogy mozog, mivel a km-ek előrehaladtával a mutató mindig lejjebb mozdul valamennyivel, de mostmár tényleg nem tiszta, hogy miért is van ez így?!


Másik kérdésem, hogy ez a fajta Suzuki injektoros?


2010. jún. 26. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Injektoros, az előző kérdésedre nem tudom a választ
2010. jún. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert egy úszó van benne, ami mutatja a benzin szintet. De arra figyelj oda, hogy ha most szépen kifogy és elmész tankolni akkor is a minimum mennyiséget fogja mutatni, ameddig nem teszed gyújtásra. Aztán szépen megint beáll a szint. Igen injektoros, azt hiszem az ezres központi injektoros, csak az 1.3 16 szelepes, meg az 1.6 sedan meg a gti szelepként injektoros
2010. jún. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kocsimban is így van, de nekem nem Suzukim van. Itt így van megoldva a benzinszintmérő és kész. Ez teljesen normális.
2010. jún. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2000 Toyota Corolla detto
2010. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És az összes német Ford.
2010. jún. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez ilyen gyárilag, annyi, hogy a nem folyamatosan jelző talán biztonságosabb, hiszen ha a jön valaki, és látja, hogy tele van benzinnel a kocsid, szívesen kilopná belőle! Az Autózz!blogon volt is egy cikk róla, hogy rengeteg régi stiftnek vágták fel a benzincsövét, és szedték ki belőle a benzint!

Amúgy elég valószínű, hogy injektor, hiszen ha nem az akkor porlasztós, vagy közvetlen befecskendezéses! :)

2010. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem!


Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 27. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!