Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e36 318 tds touring...

Kirukah kérdése:

BMW e36 318 tds touring (1996-os) miert nem megy a turbó?

Figyelt kérdés

Megnéztem és nem jukas a turbó cső.

Kolernak nincs baja.

Turbó megy fütyül dolgozik csak nem ad le erőt.

Tengelye nem lötyög

Van rajta egy kis vákum cső és nincs vákum.

Lehet az a baj? És ha az is azzal mit lehet csinálni?



2018. dec. 2. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

"miert nem megy a turbó?"


"Turbó megy fütyül dolgozik"


Nem érzel egy kis ellentmondást? Az a "vákuumcső" valszeg a wastegate-re megy és előfordulhat hogy a wastegate folyamatosan nyitva van.


Vicc el szerelőhöz, átnézi, megcsinálja és jó lesz.

2018. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*Vidd
2018. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretem az autóim szerelőhöz vinni kis kinlódással de inkább magam csinálom.
2018. dec. 2. 15:08
 4/8 anonim ***** válasza:
hát azt minnyá gondoltuk, hogy csak villantani kell a 22 éves bömös, de szervízre sajnálod a pénzt, na de ha magadtól nem jössz rá a hiba megoldására, akkor hiába szeretnéd megcsinálni.
2018. dec. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy 22 éves bmw-vel még romániában sem lehet villantani
2018. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem villantani szeretnék egy öreg BMW-vel csak helyre hozni rajt ami rossz, és nem sajnálom szerelőre a pénzt csak magamban bízok, és komunikacioval tanul az ember tehát bocs hogy feltettem egy kérdést. Érthetetlen egy emberi logika ! Felteszek egy kérdést, ha nem tudsz normális választ adni minek kommentelsz?

Attol mert nő vagyok nem kell lenézni és én is szerelhetek autót mivel ez a hobbim. Köszönöm.

2018. dec. 2. 17:20
 7/8 anonim ***** válasza:

"Attol mert nő vagyok nem kell lenézni"


Egy anonim oldalon mégis honnan tudná, hogy nő vagy? :D


ha hozzáférsz nézd meg milyen állásban van a wastegate a turbón, annak nyomásra kellene nyitnia, könnyen mozog akkor ott lesz a gáz. Vagy ha bátor vagy járó motornál rápróbálsz a nyitásra-zárásra és közben figyeled a töltőnyomást.


[link]


Közben pedig megkeresed,hogy a wastegate műanyag csövén miért nincs nyomás.

2018. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2018. dec. 2. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!