Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az első kerekek belső felülete...

Fokhagymásfagyi kérdése:

Az első kerekek belső felülete kopik. Mely alkatrészek lógása okozhatja a futómű problémát?

Figyelt kérdés
Futómű
2018. dec. 4. 11:48
 1/10 dirtboy ***** válasza:
0%
a túl fújt gumiabroncs
2018. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 dirtboy ***** válasza:
ja bocs nem,félre értelmeztem a kerekek belső fele kifejezést,én az abroncs közepére asszociáltam ebből de már sejtem nem arra gondoltál
2018. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első körben vidd el egy futómű beállításra. Lehet, hogy nagyon összetartanak a kerekek. Nem drága, de jól válassz helyet. Nemrég három helyen voltam egymás után, mert nem szűnt a hiba. A harmadik helyen kiderült, hogy az első két helyen teljesen rosszul állították be, pedig a legmodernebb lézeres gépük volt :/
2018. dec. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első és legolcsóbb lépés valóban egy futómű állítás. Párezer pénz, de sokat spórolhatsz vele. Erősen valószínű hogy túl nagy a kerékösszetartásod.
2018. dec. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, csak várólisták vannak. Aztán ha kivárom és kiderül, hogy alkatrészt is cserélni kell, ami miatt egy másik időpontot kapok, akkor csúszik az egész. Gondoltam az esetleges alkatrészeket (pl. Szilent) kicseréltem, mielőtt beállításra viszem..
2018. dec. 4. 12:14
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
Attol még megnézheted a futóművet....felemeled az autot majd megrangatod az első kereket fel-le jobbra-balra....abbol nagyon sok minden kiderül,ha meg egy spajszerrel is megfeszegeted kicsit a szilenteket gömbfejeket azonnali az eredmeny....lehet a csapágyad is haldoklik már csak még éppen nincs hangja stb stb
2018. dec. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha már annyira kopott, hogy szemmel észrevehető, akkor már mindegy annak a pár hétnek, ami az állítás és az esetleges csere között eltelik...
2018. dec. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a belső része kopik akkor szét állnak a kerekek, a többit meg leírták előttem, szerviz.
2018. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ezt akkor csinálta amikor egy szerelő stab pálcákat és lengőkart cserélt de nem lett beállítva utána a futómű. Mire beállíttattam 2 első gumim kuka lett sajnos.
2018. dec. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veterán vas ***** válasza:

Ha bármi is lóg, (megkopott, kilazult) akkor az autó menet közben kóvályog, labilis az úttartása, nagy a holtjátéka, roppanó hangok stb. Ha ilyet nem tapasztalsz, akkor valószínű csak beállítási problémák vannak.

Amennyiben a belső részén kopik akkor vagy az összetartást vagy a dőlést kell beállíttatni.

2018. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!