Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől lyukadhatott ki ilyen...

Mitől lyukadhatott ki ilyen csúnyán a gumi az autómon?

Figyelt kérdés

Tegnap még semmi baja nem volt, a mai napon miután beleültem kezdtem érezni, hogy valami nincsen rendben és furcsa hangot ad a bal első kerék felől majd miután kiszálltam így találtam, a kerék külsején minimum 6-8 kb 2cm-es lyuk van.

valakinek ötlete hogy mitől lehet?

itt egy kép, gondolom így könnyebb

[link]



2018. dec. 5. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy kiszúrták, de lehet, hogy végigszántottál az oldalával egy olyan padkát, amiben volt pár kiálló éles kő, drót, betonvas.
2018. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem inkább "szántásnak" tűnik...
2018. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet járdaszegély?
2018. dec. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez meglett padkázva elég durván.
2018. dec. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 egySanyi ***** válasza:
Gondolom nem ilyen állapotban volt a gumi amikor elindultál vele, mert azt azért észre kellett volna venned, lehet csak le volt eresztve egy egyszerű defekt miatt. Elindultál lapos kerékkel a köves, murvás gödrös úton és mire rájöttél, hogy valami nem kerek, addigra az éles kövek szépen elintézték a gumidat.
2018. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon durva padkázásnak tűnik. Ezt nem lehetett észrevétlenül begyűjteni.
2018. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha te használtad tegnap, akkor ezt neked észre kellett venned hogy minek mentél neki, milyen útpadkának.

Majd ha végig gondolod eszedbe fog jutni biztosan.

2018. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!