Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladtam a motorom. Az okmányir...

Eladtam a motorom. Az okmányirodában bejelentettem, a kgfb-t le kell lemondanom? Vagy ha nem fizetem be a csekket automatan megszunik?

Figyelt kérdés
2018. dec. 6. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Le kell mondani!

Nem mondod le tovabb számláz 90nap mulva felmondja es utánna minden nap ketyeg a fedezetlenségi ha meg van a járgány ha nincs.

2018. dec. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és végrehajtásra küldi ami szintén komoly lóvé.
2018. dec. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Be kell menned a biztosítóhoz és ott is intézkedni,ha csak nem fizeted akkor előbb utóbb követelni fogják az összeget majd "díjnemfizetés okkal"megszűnik,ezután minden napra fedezetlenségi díjat számolnak fel.

Ha újra akarsz bármilyen járműre bármilyen biztosítónál kötni akkor addig nem teheted amíg ki nem fizeted a teljes összeget mindenféle extra költséggel.


[link]

2018. dec. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mint írta az első,le kell mondani.

Sokból nem tart...én neten intéztem (adásvételivel működik a dolog)

2018. dec. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Le kell mondani, és nem kell bemenni.

Netrisk, vagy direkt e-mail a biztosítónak az adásvételivel és kész, még vissza is kapod a befizetett díj arányos részét

2018. dec. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt ne tedd meg hogy nem fizeted be, mert akkor "díjnemfizetéssel" megszűnik ugyan a biztosításod, de bukod az összes bónuszodat (ha volt) viszont a malus megmarad. Legalábbis két éven belül.
2018. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, találtam egy nyilatkozatot amit ki kell tölteni, es emailben adásvételivel együtt elküldeni. Köszönöm a válaszokat.
2018. dec. 14. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!