Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Multimédiaas fejegységem nem...

Multimédiaas fejegységem nem nagyon veszi a rádió adásokat, mi kehet a problema?

Figyelt kérdés
1-2 adot fog be, az akai fejegyeggel lehet a gond, vagy esetleg vegyem ki , es a kabelezest nezzem at?
2018. dec. 9. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Az antenna rosszul vagy egyáltalán nem érintkezik.
2018. dec. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Antenna lesz ott a baj.
2018. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Beviz Elek ***** válasza:
Én az antennaerősítőre tippelnék. Átnézném a bekötést.
2018. dec. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük azt hogy milyen fejegységed van? A legtöbb aftermarket-ben nincs antenna erősítő, így azt külön kell hozzá rakni.
2018. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! Egy androidos akai multimediaa fejegyseg, mar igy vettem az autot, akkor majd valamikor szetszedem, ilyen antenna erositot hol erdemes venni?
2018. dec. 9. 13:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Erősítő, vagy kicsúszott antennakábel?
2018. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Beviz Elek ***** válasza:

#4

Nem a fejegységben kell legyen antennaerősítő, hanem gyárilag az autóban, a fejegységről csak az áramot kell levenni hogy bekapcsolja.

Egy régebbi, egyszerűbb autónál: a fejegység kék vezetékére (általába remote-ként van jelölve) kell rákötni az antenna 12v vezetékét.

Az újabb, bonyolultabb rendszerű autók esetében lehetséges hogy valamilyen átalakítót kell beiktatni.

2018. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezeket megnezem, aztan kiderul mi a problema. Feltem, higy a fejegység is cseres, de ezekszerint antenna lesz a ludas.
2018. dec. 10. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!