Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eladhatok e olyan autót amibe...

Eladhatok e olyan autót amibe véletlenül belehánytam? Ha eltakarom úgy okés?

Figyelt kérdés
Szóval ittam egy sört meg nagyon bezabáltam és egy gyors fékezésnél sajnos megtörtént és azóta inkább eladnám. Új tipusú lila corsáról van szó, és egyértelmű hogy mi történt nem tudtam kiszedni az üléshuzatból, de arra gondoltam hogyha jönne vevő odarögzítenék egy párnát és annyi. Szerintetetek?

2018. dec. 10. 08:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te egy idióta vagy! Több okból,de csak a legfontosabb: Iszol, vezetsz.
2018. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el tisztítóba és 3ezerért kiszedik belőle. Ha szégyenled, mond, hogy a gyerek/ unokaöcséd... volt. De amit te vázolsz, az elég aljas húzás lenne.
2018. dec. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jo nagy k*csog huzas egy lehanyt karpitot parnaval letakarni es ugy megprobalni eladni. Ha iszol akkor ne vezess de hat ez is sokat elmond rolad
2018. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Odarögzítenél egy párnát??

Szerintem még nem józanodtál ki...

2018. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Takonycsávó autót kapott aputól.
2018. dec. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha találsz olyan elmebeli képességűt, mint te vagy, minden további nélkül.

Hasonló a hasonlónak örül.

2018. dec. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Sőt olyat is eladhatsz, amibe beleélveztél...
2018. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát ha odarakok egy párnát és rárögzítem az ülésre akkor a vevők nem fogják látni és amit nem látsz nem fáj ellenben én is megszabadulok a kocsitól és vehetek újat.. amugy meg csaj vagyok de hát m1.
2018. dec. 10. 08:55
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor még undorítóbb vagy. Szerinted egy érdeklődő nem azzal kezdi, hogy felemeli a párnát gyanakodva, hogy valamit el akarsz vele rejteni? Hiába jó a kocsi, menekülni fognak, ha meglátják. Ha el is akarod adni, előtte tisztíttasd ki, de nem értem, hogy miért az autó a hibás, amiért behánytál.
2018. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Volt egy történet, miszerint egy csaj eladta az autóját és késöbb derült ki, hogy belefosott, ezt valamelyik facebook csoportba olvastam. Ha ez igaz, bár ha nem is ,de képernyő képet megér. :)
2018. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!