Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 2007-2008 körüli...

Sanya44 kérdése:

Érdemes 2007-2008 körüli Smart fortwo-t venni napi kb.25 km-es ingázásra egy személynek?

Figyelt kérdés

A feleségemnek nagyon tetszik, napi kb. 50 km-t tenne meg vele oda-vissza a munkahelyére, főleg közúton.

Árban max. 1 000 000 ft-ot költenénk rá. Fogyasztásról sok mindent olvastam, nem tudom mi igaz. Fenntartási költségek, szerelés ára? Vagy szerintetek milyet?

Köszi!



2018. dec. 14. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nem ėri meg. Drága minden hozzá. Vegyen egy corsat
2018. dec. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
62%
Csupa nagybetűvel:NEM!!!
2018. dec. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vegytek egy normális autót.

Lehet tetszik a feleségednek a Smart, cuki kis "valami", de nem autó, inkább csak egy burkolt robogó (de nem is moped autó, a teljesítménye nagyobb).

Tehát cuki, de a javítása drága, nem is szeretik a szerelők.

Cuki, de nem praktikus, mert oké, hogy elgurul vele dolgozni, de egy nagyobb bevásárlás után a cucc sem fér bele.

Cuki, de nem biztonságos (ha ez számít). Ezek városi közlekedésre tervezett "kabinos robogók", a karosszéria csak az esőtől, széltől véd.

Munkába járáshoz inkább egy teljes értékű kis autót vegyetek, azok között is van "cuki", ha nem akar Swiftet :-)

2018. dec. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veterán vas ***** válasza:
Ennyiért, kedvedre válogathatsz a 10 éves Cliok, Corsak, Swiftek, Peugeot-ok között. Lényegesen olcsóbb/könnyebben beszerezhető alkatrészekkel és alacsonyabb javítási árakkal.
2018. dec. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha rákeresel a neten véleményekre különösen azokra amiket tulajdonosok írtak....nem valami biztató.

Én elengedném a dolgot,mert bőven van még cuki amivel kevesebb a baj és olcsóbb a javítása.

2018. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha az a cel hogy olcson kijojjetek, akkor inkabb egy swiftet, corsat stb kisautot javaslok
2018. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenképp lebeszélem. Látok ennyiért szép swift-et meg corsa-t is. :)
2018. dec. 14. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!